zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Radziszów, Jana Pawła II - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Radziszów

Sortuj:
Mieszkanie Radziszów 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Radziszów 34.00m2

ul. Jana Pawła II 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Radziszów

brak oceny

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Radziszów 34.00m2
Jana Pawła II
Radziszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy