zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > Gdański > Pruszcz Gdański

Sortuj:
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2

ul. B. Dybowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2
B. Dybowskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 29.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 29.74m2

ul. W. Sikorskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 29.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 29.74m2
W. Sikorskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.00m2

ul. Cyprysowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.00m2
Cyprysowa
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2
B. Dybowskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 41.50m2

ul. Wojska Polskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

505 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 41.50m2
Wojska Polskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 42.00m2

ul. J. Dąbrowskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 42.00m2
J. Dąbrowskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 81.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 81.12m2

ul. Mazepy 4 pokoje· piętro: 1 · 81.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

815 256 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 81.12m2
Mazepy
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 63.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 63.05m2

ul. Jana z Kolna 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 63.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 879 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Pruszcz Gdański 63.05m2
Jana z Kolna
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 63.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 63.76m2

ul. A. Dobrowolskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 63.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Pruszcz Gdański 63.76m2
A. Dobrowolskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański.
W Pruszczu Gdańskim dostępnych jest 7 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 29.74 m2 do 81.12 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Pruszczu Gdańskim wynoszą od 329000 zł do 815256 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Pruszczu Gdańskim od 10050 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 14371 za m2.

Deweloperzy