zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 19.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 19.47m2

Praga Południe/Grochów, ul. J. Dwernickiego 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 19.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

399 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 19.47m2
J. Dwernickiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe/Grochów, ul. J. Dwernickiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
J. Dwernickiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 74.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 74.77m2

Mokotów, ul. Obrzeżna 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 74.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 74.77m2
Obrzeżna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Białołęka/Nowodwory, ul. Odkryta 2 pokoje· piętro: 6 z 6 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Odkryta
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 30.00m2

Ursus/Gołąbki, ul. Czerwona Droga 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 30.00m2
Czerwona Droga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 135.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 135.00m2

Targówek/Bródno, ul. Głębocka 4 pokoje· piętro: 8 z 12 · 135.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 135.00m2
Głębocka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 84.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 84.00m2

0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 84.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 84.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWQzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Otwock 48.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Otwock 48.37m2

Ługi 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Otwock

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 970 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Otwock 48.37m2

Otwock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 87.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 87.16m2

Śródmieście 5 pokoi· piętro: 4 z 8 · 87.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 652 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 87.16m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 33.00m2

Rembertów, ul. Korkowa 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 33.00m2
Korkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 33.00m2

Rembertów, ul. Korkowa 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 33.00m2
Korkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Białołęka, ul. A. Fleminga 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2
A. Fleminga
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Wilanów, al. Rzeczypospolitej 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2
Rzeczypospolitej
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZTU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Białołęka, ul. Aluzyjna 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 960 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2
Aluzyjna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Śródmieście, ul. Okrąg 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Okrąg
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Okrąg
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 17 z 17 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 326 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.58m2

Mokotów/Stegny 3 pokoje· piętro: 7 z 12 · 59.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 252 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 59.58m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Mokotów 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

935 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 49.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 41.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 41.30m2

Bielany/Wrzeciono, ul. Marymoncka 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 41.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 41.30m2
Marymoncka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Wawer 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Bemowo 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

918 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 59.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmEzXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy