zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Fabryczna/Maślice, ul. Królewiecka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.00m2
Królewiecka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.60m2

Fabryczna/Gądów Mały, ul. C. Tańskiego 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 71.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

799 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.60m2
C. Tańskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2

Fabryczna, ul. Maślicka 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

273 364 złdo schowka5 200 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 58.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 58.24m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 58.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 58.24m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 33.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 33.56m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 33.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 33.56m2

Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Śródmieście, ul. Ł. Górnickiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.00m2
Ł. Górnickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Psie Pole, ul. Stoczniowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2
Stoczniowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gniechowice 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gniechowice 54.50m2

ul. Czysta 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gniechowice

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 706 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gniechowice 54.50m2
Czysta
Gniechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 79.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 79.50m2

Psie Pole/Różanka, ul. Chorwacka 4 pokoje· piętro: parter z 10 · 79.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 057 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 79.50m2
Chorwacka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q1LzAxYjdkNWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 33.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzBmLzAxYjQwZmM3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.19m2

Fabryczna/Marszowice 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 71.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

866 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 71.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 92.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 576 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 92.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1MzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.23m2

Fabryczna/Stabłowice 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 66.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.23m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bierutów 83.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bierutów 83.00m2

ul. J. Słowackiego 5 pokoi· piętro: 2 · 83.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bierutów

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bierutów 83.00m2
J. Słowackiego
Bierutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Fabryczna/Oporów, ul. Wiejska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 60.00m2
Wiejska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.62m2

2 pokoje· piętro: 4 z 3 · 46.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 46.62m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI2LzAxYjgyNjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisowice 110.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisowice 110.32m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 110.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lisowice

9.99

714 668 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 478 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisowice 110.32m2

Lisowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhNzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisowice 110.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisowice 110.32m2

9.99

703 104 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisowice 110.32m2

Lisowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhNzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisowice 110.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisowice 110.32m2

9.99

684 159 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 202 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisowice 110.32m2

Lisowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhNzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.46m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 53.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 53.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 58.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 58.10m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 802 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 58.10m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzI2LzAxYjcyNmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubawka 43.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubawka 43.40m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubawka

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lubawka 43.40m2

Lubawka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZjLzAxYjg2YzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy