zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 23.00m2

Praga Północ/Stara Praga, ul. Mała 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 23.00m2
Mała
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Śródmieście/Muranów 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 54.00m2

Mokotów/Służewiec, ul. Cybernetyki 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 815 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 54.00m2
Cybernetyki
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 113.00m2

Ursynów/Kabaty, ul. Przy Bażantarni 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 113.00m2
Przy Bażantarni
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 98.00m2

Wola/Odolany, ul. M. Kasprzaka 4 pokoje· piętro: 12 z 12 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 98.00m2
M. Kasprzaka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.00m2

Mokotów/Sielce, ul. Konduktorska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.00m2
Konduktorska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 32.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 32.65m2

Mokotów, ul. Komputerowa 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 32.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 32.65m2
Komputerowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.50m2

Wola, ul. Pereca 3 pokoje· piętro: 6 z 15 · 57.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.50m2
Pereca
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.20m2

Ursus/Gołąbki, ul. Władysława Hermana 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 69.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

2

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
2
Mieszkanie Warszawa 69.20m2
Władysława Hermana
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 88.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 88.90m2

Ursus/Gołąbki, ul. Henryka Brodatego 5 pokoi· piętro: 1 z 6 · 88.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 88.90m2
Henryka Brodatego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.61m2

Śródmieście/Solec, ul. Górnośląska 2 pokoje· piętro: 4 z 16 · 48.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.61m2
Górnośląska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 88.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 88.50m2

Mokotów/Służew, ul. Wołoska 4 pokoje· piętro: 1 z 9 · 88.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 658 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 88.50m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 129.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 129.00m2

Mokotów/Służew, ul. Wołoska 5 pokoi· piętro: 9 z 9 · 129.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 367 715 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 129.00m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 107.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 107.50m2

Żoliborz, ul. Dymińska 4 pokoje· piętro: 9 z 16 · 107.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 612 353 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 301 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 107.50m2
Dymińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.00m2

Włochy/Okęcie, ul. Astronautów 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 632 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.00m2
Astronautów
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 64.00m2

Mokotów/Służew, ul. Wołoska 3 pokoje· piętro: 5 z 9 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 284 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 64.00m2
Wołoska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.50m2

Wola/Odolany, ul. Jana Kazimierza 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 035 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 495 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.50m2
Jana Kazimierza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.44m2

Wola/Odolany, ul. Grabowska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

769 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.44m2
Grabowska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 70.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

787 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 127.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 127.95m2

Wilanów 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 127.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 976 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 127.95m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 209.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Bielany 5 pokoi· piętro: 3 z 6 · 209.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTI0XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Wola 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy