zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.50m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

5

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
5
Mieszkanie Świdnica 44.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 71.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 71.30m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Księcia Józefa 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 71.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 656 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 71.30m2
Księcia Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMTAuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 46.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.01m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Księcia Józefa 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 46.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.01m2
Księcia Józefa
Kraków,
Nowe mieszkanie Kluszkowce 90.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kluszkowce 90.10m2

ul. Stylchyn 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 90.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kluszkowce

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kluszkowce 90.10m2
Stylchyn
Kluszkowce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kluszkowce 91.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kluszkowce 91.40m2

ul. Stylchyn 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 91.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kluszkowce

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 004 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kluszkowce 91.40m2
Stylchyn
Kluszkowce,
Mieszkanie Świdnica 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 41.00m2

os. Młodych 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

292 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 41.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 34.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzU4XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Prądnik Czerwony, ul. T. Kantora 2 pokoje· piętro: parter z 1 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

557 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
T. Kantora
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 63.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 63.33m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 63.33m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.65m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 23.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 759 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.65m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gaj 84.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gaj 84.13m2

ul. Zadziele 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 84.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gaj

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gaj 84.13m2
Zadziele
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 29.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 29.74m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

208 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 29.74m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 61.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 659 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 54.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 54.39m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 54.39m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 46.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

589 026 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 34.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 34.80m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 34.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

452 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 34.80m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 3 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

567 182 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

9.99

589 026 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 2 · 46.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

579 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 2 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

558 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

9.99

558 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2

9.99

579 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 46.38m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2

Nowa Huta, ul. E. Szymańskiego 0 pokoje· piętro: 1 · 44.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

547 085 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 44.66m2
E. Szymańskiego
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 57.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 57.18m2

Grzegórzki, ul. Dąbska 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 57.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 141 169 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 57.18m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzMwMDEuanBn&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy