zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Namysłów, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Opolskie > Namysłowski > Namysłów

Sortuj:
Mieszkanie Namysłów 87.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 87.00m2

ul. B. Leśmiana 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 87.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

557 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 87.00m2
B. Leśmiana
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2ZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 47.00m2

ul. B. Leśmiana 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

344 229 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 47.00m2
B. Leśmiana
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 65.00m2

ul. B. Leśmiana 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

469 399 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 65.00m2
B. Leśmiana
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Y4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 87.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 87.00m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 87.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

535 344 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 153 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 87.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 46.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 46.28m2

ul. B. Leśmiana 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 46.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

336 728 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 46.28m2
B. Leśmiana
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 58.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

422 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 58.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 52.00m2

3 pokoje· piętro: parter · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 635 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 52.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 62.00m2

ul. Fabryczna 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 62.00m2
Fabryczna
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 50.00m2

ul. W. Wróblewskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 50.00m2
W. Wróblewskiego
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 152.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 152.60m2

5 pokoi· piętro: parter · 152.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 152.60m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 41.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 41.51m2

ul. Oławska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 41.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 41.51m2
Oławska
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 58.00m2

3 pokoje· piętro: 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 897 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 58.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 45.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 45.91m2

ul. Oławska 3 pokoje· piętro: parter · 45.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 45.91m2
Oławska
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 128.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 128.00m2

5 pokoi· piętro: 1 · 128.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 128.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 95.00m2

5 pokoi· piętro: 1 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 579 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Namysłów 95.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 68.00m2

ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: 1 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 662 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Namysłów 68.00m2
Armii Krajowej
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1LzYzLzAxYTU2Mzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 33.00m2

2 pokoje· piętro: 1 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Namysłów 33.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzliLzRjLzAxOWI0YzQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 33.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Namysłów 33.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzlhL2VkLzAxOWFlZGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 48.00m2

ul. Bohaterów Warszawy 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Namysłów 48.00m2
Bohaterów Warszawy
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzlhLzk2LzAxOWE5NmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 68.00m2

3 pokoje· piętro: 1 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

9.99

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 721 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Namysłów 68.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk5L2RhLzAxOTlkYWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Namysłów 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Namysłów 33.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Namysłów

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Namysłów 33.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk5L2IyLzAxOTliMmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Namysłów.
W Namysłowie dostępnych jest 21 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 33.00 m2 do 152.60 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Namysłowie wynoszą od 155000 zł do 557720 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Namysłowie od 2721 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 11082 za m2.

Deweloperzy