zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Myślenicki, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Myślenicki

Sortuj:
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawada

brak oceny

542 284 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawada

brak oceny

582 189 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawada

brak oceny

508 845 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

637 036 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawada

brak oceny

462 675 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

500 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 017 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

518 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 408 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

448 078 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawada

brak oceny

358 322 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 884 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

550 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 45.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zawada

brak oceny

461 932 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

469 030 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

467 362 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 283 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

457 792 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

518 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 408 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zawada 45.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zawada 45.45m2

brak oceny

451 816 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Zawada 45.45m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dobczyce 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dobczyce 63.50m2

ul. Piastowskie 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Dobczyce 63.50m2
Piastowskie
Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dobczyce 63.00m2

ul. Piastowskie 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2
Piastowskie
Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dobczyce 63.00m2

ul. Jagiellońskie 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dobczyce

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2
Jagiellońskie
Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM0LzAxYjgzNDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dobczyce 63.00m2

ul. Piastowskie 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dobczyce

9.99

515 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Dobczyce 63.00m2
Piastowskie
Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Myślenice 47.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Myślenice 47.56m2

3 pokoje· piętro: parter · 47.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Myślenice

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Myślenice 47.56m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Myślenice 48.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Myślenice 48.25m2

ul. 3 Maja 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 48.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Myślenice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Myślenice 48.25m2
3 Maja
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Myślenice 48.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Myślenice 48.25m2

ul. 3 Maja 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 48.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Myślenice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Myślenice 48.25m2
3 Maja
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dobczyce 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dobczyce 48.00m2

os. Jagiellońskie 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dobczyce

brak oceny

485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Dobczyce 48.00m2

Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy