zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Wrocław, - Strona 20

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 80.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 80.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 80.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 80.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.84m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 59.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 648 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 59.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.50m2

Stare Miasto, ul. Trzemeska 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 33.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.50m2
Trzemeska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 26.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 26.57m2

Śródmieście 1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 26.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 26.57m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.50m2

Stare Miasto, ul. Rynek 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 42.50m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzRmLzAxYjc0ZmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 891 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2IyLzAxYjdiMmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.60m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NlLzAxYjljZWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.80m2

Krzyki/Jagodno 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 27.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.95m2

3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 62.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 464 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.95m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.41m2

Krzyki/Jagodno 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 880 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.00m2

Krzyki/Huby 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.09m2

Fabryczna/Popowice 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 54.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.09m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Fabryczna/Stabłowice 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y2LzAxYjdmNmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.33m2

Fabryczna/Maślice 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 51.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.33m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.40m2

Psie Pole/Karłowice 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

449 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 256 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.55m2

Psie Pole/Karłowice, al. M. Kromera 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 49.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.55m2
M. Kromera
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.50m2

Fabryczna/Maślice, ul. Maślicka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 66.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

988 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.50m2
Maślicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 72.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 72.82m2

Stare Miasto/Szczepin, ul. Długa 0 pokoje· piętro: 1 z 6 · 72.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 72.82m2
Długa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Krzyki/Huby 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Krzyki/Huby 2 pokoje· piętro: 10 z 11 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

737 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Stare Miasto, ul. Podwale 2 pokoje· piętro: 6 z 20 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

815 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 953 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 43.00m2
Podwale
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ4LzAxYjg0ODZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.20m2

Psie Pole/Różanka 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 58.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy