zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Wrocław, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 57.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.30m2

Fabryczna/Popowice, ul. Popowicka 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 57.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.30m2
Popowicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.60m2

Fabryczna/Gądów Mały, ul. C. Tańskiego 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 71.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.60m2
C. Tańskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole, ul. gen. L. Okulickiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
gen. L. Okulickiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.78m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 56.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

638 775 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 56.78m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.69m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 48.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

584 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.69m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

550 536 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.84m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 53.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

581 472 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.70m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 2 z 8 · 32.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

554 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.70m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.48m2

Psie Pole 3 pokoje· piętro: 2 z 7 · 64.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

900 056 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.35m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 33.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

564 451 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.61m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 8 · 52.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

760 082 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 447 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.44m2

Psie Pole 3 pokoje· piętro: parter z 7 · 62.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

838 663 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.44m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 97.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.89m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 97.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 184 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 97.89m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.35m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 7 · 33.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

550 252 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 499 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 68.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 68.78m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 105 646 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 075 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 68.78m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.06m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 52.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 976 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.06m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.13m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 31.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

583 035 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.49m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 9 · 32.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 436 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.49m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

554 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 352 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 473 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 59.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

809 336 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.51m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 6 z 6 · 25.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

498 695 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.71m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.11m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 31.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

587 979 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.45m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

688 025 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.45m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy