zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Legnica, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Legnica

Sortuj:
Mieszkanie Legnica 45.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 45.70m2

2 pokojeparter z 4 · 45.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 394 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 45.70m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE4LzAxYmExOGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 68.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 68.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 57.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 57.80m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 57.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 57.80m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y2LzAxYjlmNmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 79.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 79.40m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 79.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 79.40m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 63.50m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 087 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 63.50m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 79.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 79.40m2

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Legnica 79.40m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdkLzAxYjk3ZGQzXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 73.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 73.80m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 73.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 73.80m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 60.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 60.08m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 60.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

305 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 60.08m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M1LzAxYjljNTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 77.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 77.43m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 77.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 670 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 77.43m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 48.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 48.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg5LzAxYjg4OWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 94.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 064 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 94.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc1LzAxYjc3NWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 130.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 130.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 130.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 130.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc1LzAxYjc3NWEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 94.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Legnica 94.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc1LzAxYjc3NWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 40.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 40.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzhkLzAxYjc4ZDQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 31.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 31.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzhkLzAxYjc4ZDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 30.00m2

1 pokoje· piętro: parter z 2 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 30.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk3LzAxYjc5NzJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 173.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 173.00m2

5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 173.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 884 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 173.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FjLzAxYjdhY2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 27.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 27.36m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 27.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 908 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 27.36m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1NzY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 77.00m2

4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 77.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJkLzAxYjUyZGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 102.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 102.00m2

5 pokoi· piętro: parter z 4 · 102.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 102.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZkLzAxYjU2ZGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 84.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 84.90m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 84.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 84.90m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc3LzAxYjU3NzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 105.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 105.00m2

4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 105.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 238 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 105.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2MzLzAxYjVjMzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 69.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

552 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 69.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U1LzAxYjVlNTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 39.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 39.30m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 39.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 39.30m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U1LzAxYjVlNTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy