zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 21

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 36.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.93m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 26.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

412 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.93m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.25m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 26.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

392 777 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.25m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

542 846 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.10m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 26.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

386 306 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 801 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.10m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.33m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 8 · 26.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

391 512 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.33m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 8 · 36.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

544 656 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

544 660 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

544 656 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2U5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

Grzegórzki, ul. Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 8 · 36.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

541 037 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

541 037 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2U3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

544 656 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2U2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

541 037 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

544 656 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

541 037 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

541 041 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

541 041 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.19m2

brak oceny

541 041 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.19m2
Fabryczna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.49m2

Grzegórzki, ul. Kotlarska 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 47.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 514 931 złdo schowka

Dodaj do schowka

31 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.49m2
Kotlarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2QwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy