zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 13

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

984 757 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 004 428 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 755 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.43m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 48.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

745 822 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.43m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

996 493 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

745 712 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

858 138 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 004 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.62m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 65.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

918 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.62m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

745 074 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

759 369 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.43m2

brak oceny

745 822 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.43m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

772 833 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 816 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

973 620 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.39m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 47.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

748 762 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.39m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

789 888 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.62m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 65.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

938 366 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.62m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.39m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 48.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

730 689 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.39m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.43m2

Prądnik Biały, ul. Imbramowska 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 48.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

731 293 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.43m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

742 848 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 047 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 65.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 65.62m2

brak oceny

918 680 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 65.62m2
Imbramowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

758 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

764 504 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

brak oceny

721 648 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 504 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

734 368 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. T. Czyżewskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

514 434 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
T. Czyżewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY0LzAxYmE2NGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy