zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 73

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.00m2

Stare Miasto, ul. Wielopole 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 75.00m2
Wielopole
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc2LzAxYjU3NmJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.91m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 39.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.91m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 81.00m2

Stare Miasto, ul. Mostowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 146 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 81.00m2
Mostowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 112.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 112.71m2

Stare Miasto, ul. Loretańska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 112.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 112.71m2
Loretańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDJlXzExLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Grzegórzki, ul. S. Bobrowskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
S. Bobrowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.93m2

Podgórze, ul. Wielicka 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 49.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.93m2
Wielicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.00m2

Dębniki/Ruczaj, ul. prof. M. Bobrzyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 71.00m2
prof. M. Bobrzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGM4XzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 71.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 71.50m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. ks. P. Ściegiennego 4 pokoje· piętro: 2 z 11 · 71.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 888 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 71.50m2
ks. P. Ściegiennego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.50m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

592 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.20m2

Grzegórzki, al. I. Daszyńskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 41.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 791 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.20m2
I. Daszyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 66.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 66.50m2

Nowa Huta, ul. Zielone 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 66.50m2
Zielone
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.50m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Kupa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 50.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.50m2
Kupa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.90m2

Grzegórzki, ul. Mogilska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.90m2
Mogilska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 64.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 64.99m2

Mistrzejowice, ul. Piastów 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 64.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 64.99m2
Piastów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. M. Słomczyńskiego 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
M. Słomczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.60m2

Stare Miasto, ul. Długa 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 76.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 340 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.60m2
Długa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFjLzAxYmExY2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.82m2

Grzegórzki, ul. Grzegórzecka 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 48.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 075 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.82m2
Grzegórzecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.90m2

Wzgórza Krzesławickie, ul. Na Wzgórzach 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.90m2
Na Wzgórzach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 21.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 21.17m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Lubelska 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 21.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 21.17m2
Lubelska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.81m2

Grzegórzki, ul. płk. F. Nullo 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 57.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.81m2
płk. F. Nullo
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 568 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.00m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 74.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 74.36m2

Prądnik Czerwony, ul. Jezuitów 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 74.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 74.36m2
Jezuitów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy