zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 64

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 123.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 123.10m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 123.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 123.10m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.86m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 53.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.86m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.14m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 170 413 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.14m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.28m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 80.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 653 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.28m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.64m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Kordiana 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 51.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.64m2
Kordiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.28m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 5 pokoi· piętro: 1 z 3 · 80.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 411 460 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.28m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.60m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 36.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.60m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 108.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 108.00m2

Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 108.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 108.00m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.53m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 47.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.53m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.00m2

Grzegórzki 4 pokoje· piętro: 1 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 136 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 98.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 84.95m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 84.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.95m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Skawińska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 025 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.00m2
Skawińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M5LzAxYjhjOWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Nowa Huta, ul. Hutnicze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Hutnicze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Czyżyny, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 93.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 93.76m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 93.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 532 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 93.76m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdmXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Czerwony, ul. Lublańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Lublańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.87m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 32.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

654 113 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 32.87m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.90m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

792 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.90m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 87.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 87.90m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 87.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 87.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.13m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 · 30.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Podgórze, ul. M. Konopnickiej 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
M. Konopnickiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Mistrzejowice, ul. Złotego Wieku 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Złotego Wieku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy