zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 12

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 49.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.73m2

Swoszowice, ul. M. Dębskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.73m2
M. Dębskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.50m2

Mistrzejowice, ul. Tysiąclecia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 008 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.50m2
Tysiąclecia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.50m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Kalwaryjska 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 25.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.50m2
Kalwaryjska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Grzegórzki, ul. Blich 2 pokoje· piętro: 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
Blich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 152.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 152.50m2

Bronowice, ul. Złoty Róg 0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 152.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 152.50m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Podmiejska 0 pokoje· piętro: 2 z 2 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Podmiejska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2IxLzAxYjViMWE4XzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Swoszowice, ul. Borkowska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 316 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Borkowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.30m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 44.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

545 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.30m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.12m2

Nowa Huta, ul. Teatralne 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

559 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.12m2
Teatralne
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.55m2

Grzegórzki/Olsza 2 pokoje· piętro: 1 · 49.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.55m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.05m2

Bieżanów-Prokocim/Na Kozłówce, ul. Okólna 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 34.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.05m2
Okólna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2IwXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 41.64m2

Dębniki/Ruczaj, ul. dr. J. Piltza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

679 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 318 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 41.64m2
dr. J. Piltza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.85m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Białoruska 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 37.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.85m2
Białoruska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.10m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Gołaśka 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.10m2
Gołaśka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Żytnia 5 pokoi· piętro: 2 z 11 · 72.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 881 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.20m2
Żytnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.14m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Bratysławska 2 pokoje· piętro: 6 z 16 · 51.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 601 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.14m2
Bratysławska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDljXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.40m2

Prądnik Biały, ul. Mozarta 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 77.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 77.40m2
Mozarta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNiLzAxYjczYmFjXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 103.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.10m2

Grzegórzki, ul. A. Lubomirskiego 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 103.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 015 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 103.10m2
A. Lubomirskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMGMyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 85.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 85.10m2

Bronowice, ul. Stańczyka 4 pokoje· piętro: 3 z 8 · 85.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 85.10m2
Stańczyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhmLzAxYjg4ZjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Bronowice, ul. Bronowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2
Bronowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I0LzAxYjhiNDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Czeczów 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Czeczów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.07m2

Czyżyny, ul. S. Lema 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 638 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.07m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.30m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.30m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy