zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 76

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 57.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.50m2

Bieżanów-Prokocim, ul. L. Teligi 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.50m2
L. Teligi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.80m2

Bronowice, ul. K. Wierzyńskiego 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 79.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

940 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 779 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.80m2
K. Wierzyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 95.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 95.89m2

Nowa Huta/Mogiła, ul. Stare Wiślisko 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 95.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 487 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 507 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 95.89m2
Stare Wiślisko
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.52m2

Bieńczyce, ul. Przy Arce 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 38.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.52m2
Przy Arce
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.89m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Barbary 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 61.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.89m2
Barbary
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.42m2

Prądnik Biały, ul. ks. J. Meiera 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 951 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.42m2
ks. J. Meiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.54m2

Prądnik Biały, ul. ks. J. Meiera 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 35.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 038 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.54m2
ks. J. Meiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.29m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 45.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 586 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.29m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.95m2

Swoszowice, ul. Tuchowska 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 44.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.95m2
Tuchowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 26.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 26.32m2

Prądnik Biały, ul. W. E. Radzikowskiego 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 26.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 047 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 26.32m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.90m2

Czyżyny, ul. Dywizjonu 303 4 pokoje· piętro: 2 z 11 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.90m2
Dywizjonu 303
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.49m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Złocieniowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.49m2
Złocieniowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.14m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 170 413 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.14m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.28m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 80.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 653 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.28m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.64m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Kordiana 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 51.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.64m2
Kordiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.28m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 5 pokoi· piętro: 1 z 3 · 80.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 411 460 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.28m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Krowodrza, ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: 1 z 11 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Armii Krajowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.37m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 2 · 48.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 054 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.37m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 75.72m2

Stare Miasto, ul. Na Groblach 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 582 548 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 75.72m2
Na Groblach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 25.58m2

Krowodrza/Łobzów 1 pokoje· piętro: 3 · 25.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 592 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.58m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 113.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 113.00m2

Stare Miasto 5 pokoi· piętro: parter · 113.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 113.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.52m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 46.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

787 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.52m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 78.00m2

Krowodrza, ul. J. Buszka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 78.00m2
J. Buszka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.00m2

Nowa Huta, ul. Sportowe 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

649 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.00m2
Sportowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy