zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 52

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 51.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.51m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

740 456 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.51m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.93m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 38.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

618 987 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.93m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.73m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 62.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

892 334 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.73m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.82m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 59.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

850 939 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.82m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.88m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 53.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.88m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.09m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 39.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

619 576 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.09m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.64m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

738 078 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 575 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.64m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.41m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 37.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

595 754 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.41m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.08m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 63.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

875 235 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.08m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.73m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

743 618 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.73m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.30m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 56.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

788 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.30m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.28m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 54.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

772 133 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.28m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.40m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

882 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.40m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.10m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

878 715 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.10m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 39.67m2

Prądnik Biały, ul. Pękowicka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 39.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

631 744 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.67m2
Pękowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZWM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.73m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. Rakowicka 1 pokoje· piętro: 6 z 12 · 32.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

928 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.73m2
Rakowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.14m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 30.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

688 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.14m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 29.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 29.96m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 29.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 997 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 29.96m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 33.56m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 33.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

731 880 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.56m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 29.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 29.97m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 29.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 29.97m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 60.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 60.05m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 134 945 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 60.05m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.75m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 51.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.75m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.61m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 47.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 003 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.61m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.08m2

Grzegórzki 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

967 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.08m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy