zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kielce, - Strona 7

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie > M. Kielce

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 74.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 74.77m2

Piaski, ul. W. Witosa 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 74.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

635 545 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 74.77m2
W. Witosa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 54.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 54.93m2

Czarnów, ul. Miła 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 54.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

598 737 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 54.93m2
Miła
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 56.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 56.30m2

al. Solidarności 3 pokoje· piętro: 4 z 10 · 56.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

602 410 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 56.30m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 94.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 94.70m2

al. Solidarności 5 pokoi· piętro: 10 z 10 · 94.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

965 940 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 94.70m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 78.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 78.20m2

al. Solidarności 4 pokoje· piętro: 3 z 10 · 78.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

758 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 78.20m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 78.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 78.20m2

al. Solidarności 4 pokoje· piętro: 10 z 10 · 78.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

852 380 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 78.20m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 103.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 103.25m2

al. Solidarności 5 pokoi· piętro: 10 z 10 · 103.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

1 032 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 103.25m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 25.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 25.29m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 25.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

279 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 25.29m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M2LzAxYjhjNmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 42.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 42.57m2

Szydłówek, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

471 249 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 42.57m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M2LzAxYjhjNmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 74.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 74.58m2

Bukówka 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 74.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 898 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 74.58m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 68.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 68.10m2

Bukówka 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 68.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 68.10m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 25.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 25.52m2

Szydłówek, ul. Klonowa 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 25.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

282 506 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 25.52m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2JhLzAxYjhiYTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 40.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 40.50m2

ul. Starodomaszowska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

486 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 40.50m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNiLzAxYjgzYjViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 66.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 66.81m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

868 530 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 66.81m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNjLzAxYjgzY2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 54.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 54.93m2

Czarnów, ul. Miła 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 54.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

576 765 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 54.93m2
Miła
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y5LzAxYjdmOTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 53.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 53.20m2

ul. Starodomaszowska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

585 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 53.20m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U2LzAxYjdlNjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 54.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 54.35m2

Czarnów, ul. Miła 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 54.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

592 415 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 54.35m2
Miła
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y2LzAxYjdmNmQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 47.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 47.62m2

ul. Romualda 2 pokoje· piętro: 1 z 8 · 47.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 015 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 47.62m2
Romualda
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk4LzAxYjc5ODY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 49.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 49.91m2

Szydłówek, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 49.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

552 503 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 49.91m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 47.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 47.38m2

Szydłówek, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

559 084 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 47.38m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 54.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 54.22m2

Szydłówek, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 54.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

553 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 54.22m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 57.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 57.23m2

Szydłówek, ul. Klonowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 57.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

633 536 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 57.23m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 104.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 104.66m2

Szydłówek, ul. Klonowa 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 104.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

1 255 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 104.66m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 45.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 45.06m2

Szydłówek, ul. Klonowa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 45.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

504 672 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 45.06m2
Klonowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzhjLzAxYjY4YzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy