zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Gdańsk, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 32.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.16m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Kowalska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 32.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 626 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 32.16m2
Kowalska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.89m2

Śródmieście, ul. Stępkarska 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 37.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

935 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.89m2
Stępkarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Jasień 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 67.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.42m2

Śródmieście, ul. Doki 2 pokoje· piętro: 6 z 9 · 40.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2
Doki
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.20m2

Śródmieście, ul. Długie Ogrody 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 37.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.87m2

Chełm, ul. Hokejowa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 32.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 234 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 32.87m2
Hokejowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.20m2

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.00m2

Piecki-Migowo, ul. F. Rakoczego 3 pokoje· piętro: 11 z 15 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2
F. Rakoczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 55.00m2

Wrzeszcz Górny, ul. Partyzantów 2 pokoje· piętro: 8 z 11 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 55.00m2
Partyzantów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.16m2

Piecki-Migowo, ul. Magellana 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 46.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 46.16m2
Magellana
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

Letnica, ul. Sucha 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 27.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.60m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, ul. Szyprów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.60m2
Szyprów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 64.00m2

Piecki-Migowo, ul. Związku Jaszczurczego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 64.00m2
Związku Jaszczurczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.80m2

Osowa, ul. Spacerowa 1 pokoje· piętro: parter z 1 · 40.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.80m2
Spacerowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Stara Stocznia 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.00m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.97m2

Stogi, ul. Zimna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 39.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 39.97m2
Zimna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.00m2

Piecki-Migowo, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.00m2
Myśliwska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.72m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 43.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.72m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.79m2

Stogi, ul. Skiby 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 44.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

716 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 44.79m2
Skiby
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 68.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 68.91m2

Chełm, ul. Ofiar Grudnia 70 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 68.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 68.91m2
Ofiar Grudnia 70
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.46m2

Jasień, ul. T. Jasińskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 43.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 43.46m2
T. Jasińskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy