zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Gdańsk, - Strona 6

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 64.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 64.56m2

Siedlce, ul. Zakopiańska 4 pokoje· piętro: 4 z 6 · 64.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 032 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 64.56m2
Zakopiańska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 48.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 48.32m2

Wyspa Sobieszewska/Sobieszewo 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 48.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 206 442 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 968 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 48.32m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 65.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 65.50m2

Ujeścisko-Łostowice/Ujeścisko, ul. K. Porębskiego 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 65.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 65.50m2
K. Porębskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 66.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 66.70m2

Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 793 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 66.70m2
Piekarnicza
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 41.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Żabianka, ul. Gospody 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 829 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 41.00m2
Gospody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 117.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 117.50m2

Śródmieście 5 pokoi· piętro: 5 z 8 · 117.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 117.50m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 61.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 61.19m2

Piecki-Migowo 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 61.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 611 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 61.19m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 41.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 41.31m2

Piecki-Migowo, ul. F. Rakoczego 2 pokoje· piętro: 6 z 10 · 41.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

685 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 601 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 41.31m2
F. Rakoczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 94.00m2

Jasień, ul. Jabłoniowa 4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 94.00m2
Jabłoniowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 71.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 71.18m2

Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 71.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 440 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 71.18m2
Piekarnicza
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Straganiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.00m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia/Jelitkowo, ul. Wypoczynkowa 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2
Wypoczynkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.00m2

ul. Nadmorski Dwór 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

2 220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 134 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 67.00m2
Nadmorski Dwór
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.10m2

Wrzeszcz Dolny, ul. Bolesława Chrobrego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 32.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 32.10m2
Bolesława Chrobrego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 39.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 39.10m2

Ujeścisko-Łostowice/Łostowice, ul. Wielkopolska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 39.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 39.10m2
Wielkopolska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 64.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 64.90m2

Piecki-Migowo, ul. Budapesztańska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 64.90m2
Budapesztańska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.28m2

Śródmieście, ul. Mostek 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

530 245 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 27.28m2
Mostek
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 25.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 25.52m2

Aniołki 1 pokoje· piętro: 5 z 6 · 25.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

454 256 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 25.52m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 94.00m2

Siedlce, ul. L. Wyczółkowskiego 5 pokoi· piętro: parter z 3 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 94.00m2
L. Wyczółkowskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.50m2

Siedlce, ul. Kartuska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

565 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 63.50m2
Kartuska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.40m2

Chełm, ul. J. Kielasa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 316 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 49.40m2
J. Kielasa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNjFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 33.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 33.10m2

Ujeścisko-Łostowice/Zakoniczyn, ul. W. Kłoczkowskiego 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 33.10m2
W. Kłoczkowskiego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 75.00m2

Śródmieście/Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 75.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy