zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Lublin, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Lubelskie > M. Lublin > Lublin

Sortuj:
Mieszkanie Lublin 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 47.00m2

Śródmieście, ul. F. Chopina 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

464 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 883 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 47.00m2
F. Chopina
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 64.00m2

Czuby Północne, ul. Ułanów 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

453 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 64.00m2
Ułanów
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 43.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 43.62m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 43.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 265 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 43.62m2

Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjBjXzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 60.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 60.50m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 60.50m2

Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 58.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 58.10m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 58.10m2

Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 57.00m2

ul. Szafirowa 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

9.99

639 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Lublin 57.00m2
Szafirowa
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RjLzAxYjlkYzkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 57.00m2

Czuby Północne, ul. Szafirowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

639 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 57.00m2
Szafirowa
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 58.00m2

Bronowice, ul. Wrońska 3 pokoje· piętro: 3 z 6 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

2

734 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 664 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
2
Mieszkanie Lublin 58.00m2
Wrońska
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 73.00m2

Sławinek, ul. Czeremchowa 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 877 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 73.00m2
Czeremchowa
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 48.00m2

ul. Niepodległości 3 pokoje· piętro: parter · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

brak oceny

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 958 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Lublin 48.00m2
Niepodległości
Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 48.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

9.99

54 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Lublin 48.00m2

Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2L2ExLzAxYTZhMTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 48.00m2

9.99

54 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Lublin 48.00m2

Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2LzFmLzAxYTYxZmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lublin 47.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lublin 47.90m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lublin

9.99

67 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lublin 47.90m2

Lublin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EzLzQwLzAxYTM0MGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Lublin
Rynek nieruchomości w Lublinie oferuje szeroki wybór mieszkań i domów na sprzedaż, pochodzących z rynku wtórnego. Największym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców cieszą się mieszkania trzy- i czteropokojowe, których metraż sięga nawet 80 mkw. Jako atrakcyjną lokalizację uznaje się południowo-zachodnie dzielnice miasta, które zapewniają dobrą infrastrukturę. Oferowane tam mieszkania na sprzedaż charakteryzuje m.in. nowoczesny wygląd.

W Lublinie dostępnych jest 10 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 47.00 m2 do 73.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Lublinie wynoszą od 54200 zł do 734500 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Lublinie od 1129 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 12664 za m2.

Deweloperzy