zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Lubań, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > Lubański > Lubań

Sortuj:
Mieszkanie Lubań 33.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 33.34m2

1 pokoje· piętro: 1 · 33.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

brak oceny

88 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Lubań 33.34m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubań 85.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 85.40m2

3 pokoje· piętro: 3 · 85.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

brak oceny

312 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Lubań 85.40m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubań 59.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 59.44m2

2 pokoje· piętro: 3 · 59.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

brak oceny

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 187 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Lubań 59.44m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubań 76.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 76.46m2

4 pokoje· piętro: 3 · 76.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 518 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Lubań 76.46m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubań 92.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 92.90m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 92.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

9.99

132 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lubań 92.90m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzk1LzAxYWY5NWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubań 26.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 26.50m2

1 pokoje· piętro: 2 · 26.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

9.99

44 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Lubań 26.50m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzliLzUxLzAxOWI1MTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Lubań.
W Lubaniu dostępnych jest 4 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 26.50 m2 do 92.90 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Lubaniu wynoszą od 44000 zł do 269000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Lubaniu od 1421 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 3518 za m2.

Deweloperzy