zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Legnica, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Legnica > Legnica

Sortuj:
Mieszkanie Legnica 74.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 74.38m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 74.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

557 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 74.38m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzczLzAxYjY3M2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 61.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 61.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2Y4LzAxYjFmODA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 151.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 151.00m2

4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 151.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 151.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzL2Y3LzAxYjNmNzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 69.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 69.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzY2LzAxYjQ2NmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 44.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 44.20m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 44.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 44.20m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2VlLzAxYjRlZWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 65.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 65.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkzLzAxYjg5MzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 78.00m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 78.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMzLzAxYjkzM2VkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 65.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 65.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2ZiLzAxYjRmYmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 48.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 48.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 75.00m2

ul. Jagiellońska 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

328 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 377 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 75.00m2
Jagiellońska
Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2MxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 78.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 78.30m2

3 pokoje· piętro: parter · 78.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 535 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 78.30m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 48.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 48.90m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 487 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 48.90m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 47.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 47.70m2

5 pokoi· piętro: 1 z 4 · 47.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 47.70m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 59.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 59.30m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 59.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 59.30m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 70.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 70.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2NiLzAxYjhjYjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 128.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 128.00m2

5 pokoi· piętro: 1 z 4 · 128.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 128.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzM3LzAxYjIzNzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 34.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

357 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 34.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzFlLzAxYjMxZTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 94.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 94.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNiLzAxYjgzYmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 59.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 59.80m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 007 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 59.80m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E3Lzc3LzAxYTc3NzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 59.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 59.80m2

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Legnica 59.80m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0Lzg2LzAxYTQ4NmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 56.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 56.60m2

3 pokoje· piętro: 3 · 56.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

166 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 942 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Legnica 56.60m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk3L2NjLzAxOTdjY2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 56.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 56.60m2

9.99

166 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 942 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Legnica 56.60m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk3LzgyLzAxOTc4MmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy