zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 70.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 70.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

787 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 35.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 127.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 127.95m2

Wilanów 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 127.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 976 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 127.95m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 209.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Bielany 5 pokoi· piętro: 3 z 6 · 209.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 209.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTI0XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Wola 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Wola 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 38.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 99.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 99.35m2

Mokotów 5 pokoi· piętro: parter z 6 · 99.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 99.35m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 71.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 71.13m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 71.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 71.13m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzYzXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Wilanów 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 140.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 140.00m2

Wilanów 5 pokoi· piętro: 4 z 4 · 140.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 140.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFjXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.55m2

Praga Północ 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 67.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 67.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 134.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Bielany 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 134.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 993 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 134.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 187.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Praga Południe 5 pokoi· piętro: 9 z 9 · 187.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

5 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 187.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 38.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 38.50m2

brak oceny

1 410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 38.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 127.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 127.95m2

brak oceny

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 976 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 127.95m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 148.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 148.50m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 1 z 5 · 148.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 936 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 148.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 75.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 48.50m2

Ochota 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 093 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 48.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 72.00m2

Śródmieście 4 pokoje· piętro: 3 z 5 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 72.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJlLzAxYmEyZTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 39.00m2

Targówek 2 pokoje· piętro: parter · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

621 531 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 39.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 93.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 93.50m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 5 z 8 · 93.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 93.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 193.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 193.00m2

4 pokoje· piętro: 5 z 5 · 193.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

4 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 193.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy