zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Pomorskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kowale 41.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kowale 41.30m2

ul. Zeusa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 41.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kowale 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kowale 41.50m2

ul. Zeusa 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kowale 42.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kowale 42.02m2

ul. Zeusa 2 pokoje· piętro: 2 · 42.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kowale

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Pogórze 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogórze 39.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogórze

9.99

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Pogórze 39.00m2

Pogórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogórze 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogórze 42.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogórze

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Pogórze 42.00m2

Pogórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogórze 42.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogórze 42.03m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 42.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogórze

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 989 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Pogórze 42.03m2

Pogórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.89m2

Śródmieście, ul. Stępkarska 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 37.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

935 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.89m2
Stępkarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Jasień 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 67.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 67.22m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Starogard Gdański 34.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Starogard Gdański 34.50m2

ul. marsz. J. Piłsudskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 34.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Starogard Gdański

brak oceny

297 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Starogard Gdański 34.50m2
marsz. J. Piłsudskiego
Starogard Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.42m2

Śródmieście, ul. Doki 2 pokoje· piętro: 6 z 9 · 40.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2
Doki
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.20m2

Śródmieście, ul. Długie Ogrody 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 37.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.87m2

Chełm, ul. Hokejowa 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 32.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 234 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 32.87m2
Hokejowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 41.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 41.50m2

ul. Wojska Polskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 41.50m2
Wojska Polskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.20m2

brak oceny

529 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.00m2

Piecki-Migowo, ul. F. Rakoczego 3 pokoje· piętro: 11 z 15 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2
F. Rakoczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 24.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 24.52m2

Witomino-Leśniczówka, ul. Widna 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 24.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 418 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 24.52m2
Widna
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU0LzAxYjk1NGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 55.00m2

Wrzeszcz Górny, ul. Partyzantów 2 pokoje· piętro: 8 z 11 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 55.00m2
Partyzantów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 64.00m2

Śródmieście, al. Jana Pawła II 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 797 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 64.00m2
Jana Pawła II
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.16m2

Piecki-Migowo, ul. Magellana 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 46.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 46.16m2
Magellana
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.38m2

Letnica, ul. Sucha 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 27.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.38m2
Sucha
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2

ul. B. Dybowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 45.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz Gdański

brak oceny

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2
B. Dybowskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2

brak oceny

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pruszcz Gdański 45.23m2
B. Dybowskiego
Pruszcz Gdański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 55.00m2

3 pokoje· piętro: parter · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 55.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmY1XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 80.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 80.34m2

Mały Kack, ul. Strzelców 5 pokoi· piętro: 2 z 8 · 80.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 80.34m2
Strzelców
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 46.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 46.90m2

Witomino-Leśniczówka, ul. Konwaliowa 3 pokoje· piętro: 5 z 10 · 46.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

499 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 46.90m2
Konwaliowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.60m2

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, ul. Szyprów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.60m2
Szyprów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 64.00m2

Piecki-Migowo, ul. Związku Jaszczurczego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 64.00m2
Związku Jaszczurczego
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy