zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kielce, - Strona 10

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie > M. Kielce > Kielce

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 62.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 62.40m2

ul. Starodomaszowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

680 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 62.40m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 55.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 55.80m2

ul. Starodomaszowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 55.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

608 220 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 55.80m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 41.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 41.10m2

ul. Starodomaszowska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

493 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 41.10m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 62.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 62.30m2

ul. Starodomaszowska 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

680 160 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 62.30m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MmZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 52.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 52.70m2

ul. Starodomaszowska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

579 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 52.70m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 40.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 40.50m2

ul. Starodomaszowska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

486 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 40.50m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 52.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 52.70m2

ul. Starodomaszowska 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 52.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

579 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 52.70m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzA5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 46.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 46.10m2

ul. Starodomaszowska 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 46.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

502 490 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 46.10m2
Starodomaszowska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 76.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 76.05m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 76.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

912 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 76.05m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1Mjk0XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 61.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 61.67m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 61.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

740 040 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 61.67m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjlmXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 64.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 64.38m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

772 560 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 64.38m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjMyXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 55.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 55.45m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 55.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

665 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 55.45m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 73.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 73.58m2

ul. Niska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 73.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

937 472 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 73.58m2
Niska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 76.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 76.11m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 76.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

913 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 76.11m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjFjXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 89.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 89.23m2

ul. Niska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 89.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

1 061 837 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 89.23m2
Niska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 70.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 70.76m2

ul. Niska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 70.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

778 360 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 70.76m2
Niska
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 67.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 67.37m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

808 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 67.37m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MTJiXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 67.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 67.14m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 67.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

872 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 67.14m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 58.30m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

757 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 58.30m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 58.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 58.30m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

757 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 58.30m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 67.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 67.30m2

Pod Telegrafem, ul. J. Karskiego 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

807 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 67.30m2
J. Karskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmUxXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 76.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 76.21m2

Piaski, ul. W. Witosa 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 76.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

647 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 76.21m2
W. Witosa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 76.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 76.01m2

Piaski, ul. W. Witosa 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 76.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

646 085 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 76.01m2
W. Witosa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRlLzAxYjQ0ZWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 67.00m2

Czarnów, ul. Lecha 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

283 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kielce 67.00m2
Lecha
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmLzA2LzAxYWYwNjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3

Mieszkania na sprzedaż Nałęczów

Mieszkania na sprzedaż Domaszewice Wikaryjskie