zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kamieński, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kamień Pomorski 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kamień Pomorski 60.00m2

ul. F. Chopina 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

486 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Kamień Pomorski 60.00m2
F. Chopina
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 468 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 25.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 25.40m2

ul. Dziwna 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 25.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

366 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 25.40m2
Dziwna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kamień Pomorski 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kamień Pomorski 45.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 644 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kamień Pomorski 45.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 47.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 47.90m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 47.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 47.90m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 41.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 41.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 47.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 47.90m2

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 47.90m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 49.00m2

ul. Spadochroniarzy Polskich 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 49.00m2
Spadochroniarzy Polskich
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 40.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 40.19m2

2 pokoje· piętro: 6 z 11 · 40.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

775 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 283 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 40.19m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 36.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 36.38m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 36.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 816 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 36.38m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2

brak oceny

439 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 47.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 58.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 58.90m2

ul. Dziwna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 58.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

850 367 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 58.90m2
Dziwna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łukęcin 32.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łukęcin 32.75m2

1 pokoje· piętro: parter z 2 · 32.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

503 531 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Łukęcin 32.75m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łukęcin 43.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łukęcin 43.38m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

688 309 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Łukęcin 43.38m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 56.00m2

ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

9.99

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dziwnów 56.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 37.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 37.48m2

2 pokoje· piętro: 2 · 37.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 340 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 37.48m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzywodzie 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzywodzie 64.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

1 180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Międzywodzie 64.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzyzdroje 167.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 167.07m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 167.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzyzdroje

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 965 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Międzyzdroje 167.07m2

Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2

ul. Gryfa Pomorskiego 3 pokoje· piętro: 9 z 10 · 66.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzyzdroje

9.99

2 840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2
Gryfa Pomorskiego
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzljLzAxYjQ5YzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzyzdroje 97.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 97.30m2

ul. Gryfa Pomorskiego 4 pokoje· piętro: 10 z 10 · 97.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzyzdroje

9.99

4 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Międzyzdroje 97.30m2
Gryfa Pomorskiego
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRjLzAxYjQ0Y2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2

9.99

2 840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Międzyzdroje 66.09m2
Gryfa Pomorskiego
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRjLzAxYjQ0Y2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 38.00m2

ul. Słoneczna 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

9.99

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 38.00m2

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dziwnów 38.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2M0LzAxYjljNGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 51.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 51.70m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

9.99

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Dziwnówek 51.70m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzliL2U1LzAxOWJlNWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy