zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 42.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 8 · 42.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 42.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4L2IyLzAxOThiMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Praga Południe, ul. Perkuna 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Perkuna
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 67.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 67.55m2

Praga Północ 3 pokoje· piętro: 2 z 6 · 67.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 67.55m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 91.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 91.04m2

Bemowo 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 91.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 91.04m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Płock 62.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Płock 62.50m2

3 pokoje· piętro: 7 z 8 · 62.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Płock

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Płock 62.50m2

Płock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 73.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 519 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 73.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Żyrardów 72.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Żyrardów 72.40m2

3 pokoje· piętro: 2 · 72.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Żyrardów 72.40m2

Żyrardów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.83m2

Wola 3 pokoje· piętro: 9 z 16 · 45.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 961 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.83m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.20m2

Ochota, ul. Starynkiewicza 2 pokoje· piętro: 4 z 6 · 45.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 45.20m2
Starynkiewicza
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.00m2

Bemowo/Bemowo Lotnisko, ul. Apenińska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 638 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.00m2
Apenińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 69.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 69.40m2

Ursynów, ul. E. Warchałowskiego 3 pokoje· piętro: 8 z 8 · 69.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 69.40m2
E. Warchałowskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 108.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 108.50m2

Żoliborz, ul. Dymińska 4 pokoje· piętro: 11 z 16 · 108.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 200 915 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 108.50m2
Dymińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 133.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 133.00m2

Żoliborz, ul. Dymińska 5 pokoi· piętro: 16 z 16 · 133.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

5 586 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 133.00m2
Dymińska
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcyLzAxYmE3MjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 52.00m2

Bemowo, ul. Narwik 2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 099 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 52.00m2
Narwik
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ząbki 70.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ząbki 70.30m2

ul. Powstańców 3 pokoje· piętro: 4 · 70.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ząbki

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 512 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Ząbki 70.30m2
Powstańców
Ząbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.73m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 5 z 7 · 45.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

914 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 45.73m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.30m2

2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 47.30m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Bielany, ul. Dantego 3 pokoje· piętro: 4 z 11 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 55.00m2
Dantego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.00m2

Mokotów, ul. Z. Modzelewskiego 3 pokoje· piętro: 5 z 14 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

969 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 57.00m2
Z. Modzelewskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 46.00m2

Targówek 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

689 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 978 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 46.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.70m2

Żoliborz 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 50.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 035 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 50.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 51.00m2

Żoliborz 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Warszawa 51.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcxLzAxYmE3MTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 23.00m2

Praga Północ/Stara Praga, ul. Mała 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 23.00m2
Mała
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Śródmieście/Muranów 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 37.80m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy