zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Kamieński, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Mieszkanie Kamień Pomorski 34.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kamień Pomorski 34.70m2

ul. Gryfitów 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 34.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kamień Pomorski 34.70m2
Gryfitów
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 41.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 41.03m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 41.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

738 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 41.03m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 53.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 53.68m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 53.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 53.68m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Samlino 54.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Samlino 54.90m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 54.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Samlino

brak oceny

184 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Samlino 54.90m2

Samlino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wolin 66.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wolin 66.40m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 66.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wolin

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 982 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wolin 66.40m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kaleń 59.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kaleń 59.01m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 59.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kaleń

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kaleń 59.01m2

Kaleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 40.00m2

ul. 1 Maja 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 40.00m2
1 Maja
Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 40.00m2

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 40.00m2
1 Maja
Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 56.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 56.00m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kamień Pomorski 120.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kamień Pomorski 120.00m2

ul. Szczecińska 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 120.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 458 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kamień Pomorski 120.00m2
Szczecińska
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnów 73.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnów 73.43m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 73.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnów 73.43m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Stuchowo 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Stuchowo 30.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Stuchowo

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Stuchowo 30.00m2

Stuchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Golczewo 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Golczewo 56.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Golczewo

brak oceny

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Golczewo 56.00m2

Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 32.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 32.23m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 32.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

576 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 32.23m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołczewo 57.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołczewo 57.50m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 57.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kołczewo 57.50m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Łukęcin 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Łukęcin 54.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Łukęcin 54.00m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 54.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

862 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 54.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzyzdroje 74.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzyzdroje 74.07m2

ul. Zwycięstwa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzyzdroje

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 876 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Międzyzdroje 74.07m2
Zwycięstwa
Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kamień Pomorski 78.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kamień Pomorski 78.00m2

ul. Bolesława Chrobrego 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 78.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

399 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 127 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kamień Pomorski 78.00m2
Bolesława Chrobrego
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzywodzie 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzywodzie 66.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Międzywodzie 66.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzywodzie 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzywodzie 66.00m2

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Międzywodzie 66.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Międzywodzie 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Międzywodzie 63.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Międzywodzie 63.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dziwnówek 46.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dziwnówek 46.23m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 46.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Dziwnówek 46.23m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Stuchowo 49.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Stuchowo 49.50m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 49.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Stuchowo

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 051 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Stuchowo 49.50m2

Stuchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy