zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdynia, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdynia > Gdynia

Sortuj:
Mieszkanie Gdynia 117.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 117.39m2

Pustki Cisowskie-Demptowo/Pustki Cisowskie, ul. Modrzewiowa 5 pokoi· piętro: 3 z 3 · 117.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 117.39m2
Modrzewiowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxM2ZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 42.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 42.67m2

Chylonia, ul. Chylońska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 42.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 42.67m2
Chylońska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 94.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 94.00m2

Działki Leśne, ul. Słupecka 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 94.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 94.00m2
Słupecka
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 60.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 60.01m2

Cisowa, ul. Kcyńska 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 60.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 832 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 60.01m2
Kcyńska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 97.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 97.00m2

Mały Kack, ul. Olgierda 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 97.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 814 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 97.00m2
Olgierda
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 52.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 52.67m2

Oksywie, ul. Bosmańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 52.67m2
Bosmańska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 63.00m2

Obłuże 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 63.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 36.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 36.46m2

Cisowa, ul. Owsiana 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 36.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

486 741 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 36.46m2
Owsiana
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 65.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 65.87m2

Cisowa, ul. Owsiana 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 65.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

688 428 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 451 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 65.87m2
Owsiana
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 48.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 48.84m2

Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Partyzantów 3 pokoje· piętro: parter z 10 · 48.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 288 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 48.84m2
Partyzantów
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 114.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 114.34m2

Śródmieście, ul. Jana z Kolna 4 pokoje· piętro: 2 z 6 · 114.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 366 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 114.34m2
Jana z Kolna
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzEwLzAxYjQxMDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 80.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 80.34m2

Mały Kack, ul. Strzelców 5 pokoi· piętro: 8 z 2 · 80.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 80.34m2
Strzelców
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 55.00m2

3 pokoje· piętro: parter · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 55.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 117.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 117.00m2

Mały Kack, ul. Strzelców 4 pokoje· piętro: 5 z 6 · 117.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

2 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 117.00m2
Strzelców
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 53.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

139 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 640 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 53.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 48.00m2

Chylonia, ul. Chylońska 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

449 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 48.00m2
Chylońska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2E1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 32.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 32.80m2

Dąbrowa, ul. Rdestowa 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 32.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 32.80m2
Rdestowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 27.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 27.03m2

Leszczynki, ul. Hackiego 1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 27.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 27.03m2
Hackiego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 40.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 40.90m2

Chylonia, ul. Wejherowska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 40.90m2
Wejherowska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 58.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 58.46m2

ul. Lubawska 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 58.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

730 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 58.46m2
Lubawska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 51.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 51.19m2

ul. Fregatowa 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

613 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 51.19m2
Fregatowa
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 62.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 62.70m2

Leszczynki, ul. gen. Orlicz-Dreszera 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 62.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 62.70m2
gen. Orlicz-Dreszera
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ4LzAxYjk0ODRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 102.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 102.00m2

Działki Leśne 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 102.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 102.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExM2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 37.90m2

Chylonia, ul. Młyńska 2 pokoje· piętro: 4 z 10 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdynia 37.90m2
Młyńska
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Gdynia
Ze względu na korzystne, nadmorskie warunki naturalne Gdynia jest idealnym miejscem do zakupu nieruchomości. Deweloperzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nabywców, stawiają na budowę nowych inwestycji mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. Prężnie rozwijający się rynek pierwotny to również apartamenty, których zakup w celach inwestycyjnych staje się coraz popularniejszym źródłem dochodu. Gdynia jest również miastem, w którym dostępność mieszkań czy to na rynku pierwotnym, czy wtórnym w programie MDM jest niezwykle duża, a limity cenowe szczególnie atrakcyjne.

W Gdyni dostępnych jest 93 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 24.52 m2 do 328.16 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Gdyni wynoszą od 139900 zł do 4400000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Gdyni od 2640 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 50000 za m2.

Deweloperzy