zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Warmińsko-Mazurskie

Sortuj:
Nowe mieszkanie Olsztyn 66.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Olsztyn 66.12m2

ul. Tęczowy Las 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 66.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Olsztyn 95.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Olsztyn 95.40m2

ul. Tęczowy Las 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 95.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Olsztyn 46.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Olsztyn 46.03m2

ul. Tęczowy Las 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 46.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka do schowka
94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Biskupiec 73.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Biskupiec 73.38m2

ul. Ludowa 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 73.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Biskupiec

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 756 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Biskupiec 73.38m2
Ludowa
Biskupiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 64.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 64.83m2

Podgrodzie, ul. J. Korczaka 3 pokoje· piętro: 3 · 64.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 64.83m2
J. Korczaka
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

1 pokoje· piętro: 2 z 1 · 34.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

438 571 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 42.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 42.46m2

1 pokoje· piętro: 2 z 1 · 42.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

588 283 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 855 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 42.46m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

2 pokoje· piętro: 2 z 1 · 43.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

545 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 45.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 45.29m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 45.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrągowo

9.99

445 570 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 45.29m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NhLzAxYjVjYThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

9.99

545 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 43.08m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NhLzAxYjVjYTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

9.99

438 571 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mrągowo 34.17m2

Mrągowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 37.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 37.40m2

Jaroty, ul. J. Janowicza 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 37.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 37.40m2
J. Janowicza
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Tolkmicko 65.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Tolkmicko 65.70m2

4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 65.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Tolkmicko

brak oceny

325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 947 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Tolkmicko 65.70m2

Tolkmicko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 64.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 64.35m2

Kormoran, al. Piłsudskiego 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 64.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

615 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 64.35m2
Piłsudskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 52.40m2

Zatorze, ul. B. Limanowskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 52.40m2
B. Limanowskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.00m2

Pojezierze, al. Piłsudskiego 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

389 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 104 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2
Piłsudskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 46.00m2

Kormoran, ul. Żołnierska 2 pokoje· piętro: 8 z 11 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 46.00m2
Żołnierska
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 44.00m2

Nagórki, ul. F. Barcza 2 pokoje· piętro: parter z 6 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 44.00m2
F. Barcza
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 74.00m2

Kościuszki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 74.00m2

Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Czachówki 53.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Czachówki 53.40m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 53.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Czachówki

brak oceny

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 030 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Czachówki 53.40m2

Czachówki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 59.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 59.43m2

Jaroty, ul. G. Langowskiej 3 pokoje· piętro: parter · 59.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 762 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 59.43m2
G. Langowskiej
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 44.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 44.90m2

Jaroty, ul. Jarocka 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 44.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 44.90m2
Jarocka
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 44.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 44.65m2

al. Piłsudskiego 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 44.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 44.65m2
Piłsudskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olecko 33.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olecko 33.02m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 33.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olecko

brak oceny

8 982 złdo schowka

Dodaj do schowka

272 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Olecko 33.02m2

Olecko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pisz 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pisz 34.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pisz

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Pisz 34.00m2

Pisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.70m2

Nagórki, ul. S. Murzynowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Olsztyn 48.70m2
S. Murzynowskiego
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Olsztyn 48.00m2

Podgrodzie, ul. J. Korczaka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Olsztyn

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Olsztyn 48.00m2
J. Korczaka
Olsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy