Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Zielona Dolina, Mników

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe domy

Lokalizacja:

Mników

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 138,60 do 178,44 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 038 do 6 241 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Zielona Dolina
wykonawca:
Bevendi Sp. z o.o.
lokalizacja:
Mników
typ obiektu:
domy
powierzchnie mieszkalne:
od 138,60 do 178,44 m2
pokoje:
4, 6
dostępnych ofert:
5
termin oddania:
I kwartał 2020
ceny:
mieszkalne: od 5 038 do 6 241 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Otoczenie

Zielona Dolina
ECOVILLAGE w pierwszym kwartale 2018 roku rozpoczęła budowę osiedla domów jednorodzinnych w miejscowości Mników. Każdy z domów jest ogrzewany i chłodzony za pomocą pompy ciepła, posiada wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz filtry HEPA, a sterowanie urządzeniami wewnętrznymi zapewnia system Smart Home.

17 hektarów
Powierzchnia terenu
130 działek
działki o powierzchni
od 800 do 2000 m²
110 metrów
domy od 110 metrów
plus garaż

Tereny rekreacyjne
Zakładamy, iż Osiedle Zielona Dolina spotka się z zainteresowaniem osób ceniących sobie nie tylko spokój i wygodę, ale również lubiących aktywnie spędzać czas.

Powstaną tutaj miejsca aktywizujące oraz integrujące całe rodziny, takie jak kort tenisowy, plac zabaw oraz boiska do gier zespołowych.

Założenia inwestycji
Powierzchnia powstających domów mierzy od 110 metrów plus garaż, co pozostawia możliwość dopasowania domu do indywidualnych potrzeb. Możliwości konfiguracji wielkości działek są również nieograniczone. Jeśli cenią sobie Państwo przestrzeń możemy połączyć dwie działki i wybudować dom na jednej większej.

Teren osiedla jest już wstępnie zagospodarowany, system dróg, oraz dwa wjazdy na osiedle zapewniają sprawną i bezkolizyjną komunikację. Kilkanaście tysięcy posadzonych drzew daje parkowy klimat, co w połączeniu z otaczającymi osiedle terenami rolnymi oraz szkółką roślin ozdobnych sprawia, iż nazwa osiedla ZIELONA DOLINA jest w pełni uzasadniona.

  • południe – 10 hektarowa szkółka krzewów ozdobnych
  • wschód i zachód – tereny rolnicze
  • północ – stara zabudowa ze starodrzewiem
W odległości do 5 km od Osiedla Zielona Dolina znajdują się lasy, jezioro Budzyńskie i zalew Na Piaskach, dolina Mnikowska z pięknymi trasami rowerowymi oraz ścieżkami turystyki pieszej. Natomiast w odległości 10-15 km znajdziecie Państwo stadniny koni, kompleks kortów tenisowych a także basen. Widok z terenu Osiedla rozpościera się między innymi na Klasztor Kamedułów na Bielanach.

Jeżeli szukacie Państwo domu, który będzie położony w spokojnej i malowniczej okolicy ale jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta Krakowa – zapraszamy do osobistego odwiedzenia terenów Osiedla Zielona Dolina. Jesteśmy przekonani, że to bezpieczne i wygodne miejsce spełni oczekiwania całej rodziny.


595 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Osiedle pod Pomnikiem

Osiedle pod Pomnikiem

Wieliczka, ul. Winnicka 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Bevendi Sp. z o.o.

Bevendi Sp. z o.o.

31-315 Kraków, ul. Radzikowskiego 23

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 443-10-25, 604 231 559

Adres e-mail: biuro@bevendi.pl

Strona www: www.bevendi.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat Żuromińskimieszkania na sprzedaż powiat Chełmińskimieszkania na wynajem gmina Kowarylokale użytkowe na wynajem gmina Szczercówmieszkania na wynajem w Żołędnikumieszkania na wynajem w Wólcemieszkania na sprzedaż w Leśnikach

Deweloperzy

);