Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Modern House, Kraków, ul. W. E. Radzikowskiego

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały/Azory, ul. W. E. Radzikowskiego

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 48,07 do 79,87 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 400 do 7 100 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Modern House
wykonawca:
Grupa Deweloperska START
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały/Azory, ul. W. E. Radzikowskiego
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 48,07 do 79,87 m2
pokoje:
2, 3, 4
dostępnych ofert:
6
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: od 6 400 do 7 100 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Otoczenie
  • Prezenter inwestycji

Długo wyczekiwana przez wielu Klientów Inwestycja znajdująca się przy ulicy Radzikowskiego 94 to idealna propozycja dla każdego. Dla Rodzin z dziećmi oraz Singli, dla studentów oraz osób starszych. Jedną z zalet jest znajdująca się w pobliżu bardzo dobra komunikacja, a dla właścicieli pojazdów mamy miejsca parkingowe zarówno w garażu jak i ogólnodostępne na zewnątrz. Blisko przystanków MPK oraz trasy wylotowej na obwodnicę, lotnisko w Balicach dla często podróżujących, ścieżki rowerowe dla preferujących zdrowy styl życia. W okolicy znajduje się mnóstwo punktów usługowych oraz gastronomicznych, sklepy ( Lewiatan, Lidl, Auchan, IKEA, Castorama , Galeria Bronowice), stacje paliw (BP, Shell) szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkola, żłobki, przychodnie, kościół, fitness, obiekty sportowe, park oraz uczelnie AGH, PK, UE, UP, UJ, UR. Odległość od Rynku Głównego to zaledwie 6 km

Inwestycja Modern House znajduje się na Azorach, ul. Radzikowskiego 94 (3,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Start Sp. J..

Inwestycja Modern House jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Modern House pozostało na sprzedaż 150 mieszkań o powierzchniach od 33 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchniach od 33 do 52 m2 w cenie od 210 270 zł (101 mieszkań),
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 36 do 76 m2 w cenie od 240 996 zł (41 mieszkań),
  • 4-pokojowe o powierzchniach od 70 do 80 m2 w cenie od 434 806 zł (8 mieszkań).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Start Sp. J. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca),
  • miejsca postojowe podziemne (90 miejsc).

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

zdjęcie do oferty

Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji Modern House znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 119 w odległości 150 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Ptasie Radio" w odległości 350 m, ŹRÓDŁO Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK w odległości 450 m.

Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m VERBENA. APTEKA, w odległości 650 m POD OWIECZKĄ. APTEKA, w odległości 700 m APTEKI BOBILEWICZ.

Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się sklepy: Pizza Planet w odległości 350 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 550 m, AP Kraków w odległości 550 m.

Sport
W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Klub BodyHIT w odległości 1 350 m, Fitness Kraków Platinium w odległości 1 450 m, Minigolf Club w odległości 2 100 m.

Modern House – nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy

Kraków:

W dzielnicy Prądnik Biały wymarzone mieszkanie znajdą zarówno młode rodziny z dziećmi, osoby starsze, jak i studenci. Realizowana przy ul. Radzikowskiego 94 inwestycja czeka na tych wszystkich, którzy chcą zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie nie musieć rezygnować z atutów, jakie niesie ze sobą mieszkanie w centrum miasta. Dzięki dogodnej lokalizacji mieszkańcy Modern House będą mieli na co dzień dostęp do najważniejszych punktów i sprawnie przemieszczą się w okolice krakowskiego Rynku. Bogata infrastruktura oraz dobrze rozwinięta komunikacja przyczynią się do codziennej wygody mieszkańców inwestycji przy ul. Radzikowskiego. W pobliżu znajdują się bowiem liczne ośrodki handlowo-usługowe tj. Galeria Bronowice, IKEA, Auchan czy Castorama. Nie brakuje także osiedlowych sklepów oraz punktów gastronomicznych. W najbliższym sąsiedztwie mieszkańcy Modern House będą mieli dostęp do licznych placówek edukacyjnych, w tym przedszkoli, żłobków. Nie zabraknie również przychodni, aptek oraz miejsc dla miłośników fitnessu i ośrodków sportowych. Inwestycja przy ul. Radzikowskiego 94 to idealna propozycja dla osób związanych z krakowskimi uczelniami, gdyż dotrą do nich w kilkanaście minut. Korzystając z komunikacji miejskiej, która proponuje na tym obszarze aż 30 linii autobusowych oraz 5 tramwajowych, dojazd do pracy nie będzie stanowił problemu. Dla często podróżujących atutem okaże się bliskość lotniska w Balicach oraz biegnąca nieopodal droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794. Ponadto okolica obfituje w miejsca rekreacyjne, gdzie miło spędzą czas nie tylko dzieci, ale także seniorzy czy zwolennicy rowerów. Liczne ścieżki rowerowe oraz 20 ogródków jordanowskich nie pozwolą nudzić się wszystkim tym, którzy cenią sobie aktywny tryb życia w każdym wieku. Dodatkowo oddalony o zaledwie 6 km Rynek Główny, umożliwi korzystanie z mnóstwa ofert kulturalno-rozrywkowych czy uczestnictwo w okolicznościowych imprezach.


Prądnik Biały, będący IV dzielnicą Krakowa, charakteryzuje się jednymi z najbardziej zróżnicowanych zabudowań, co jest efektem połączenia 5 historycznych miejscowości. W architektoniczny krajobraz rozmaitości z blokami z wielkiej płyty i obiektami z cechami wiejskiej zabudowy, idealnie wpasowuje się Modern House. W tym 6 kondygnacyjnym budynku zainteresowani znajdą 150 zróżnicowanych ofert mieszkaniowych, począwszy od lokali 2-pokojowych o powierzchni od 33 mkw, aż po 4-pokojowe, mające nawet do 80 mkw. Ponadto dla zmotoryzowanych nabywców deweloper wygospodarował 90 miejsc postojowych w podziemnym garażu i 22 stanowiska naziemne.

Odpowiedzialne za inwestycję Przedsiębiorstwo Budowlane Start Sp. J. przewidziało zakończenie realizacji na IV kw. 2017 r.  

 

 

 1455 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Grupa Deweloperska START

Grupa Deweloperska START

30-346 Kraków, ul. Twardowskiego 65

telefon pokaż kontakt

Telefon: (012) 269 01 09 , (012) 300 40 00

Adres e-mail: biuro@start.com.pl

Strona www: www.start.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na zasadach określonych w regulaminie

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf