Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Kalwaryjska 33, Kraków

lokale użytkowe na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze, ul. Kalwaryjska

Powierzchnia:


komercyjna:
od 50,00 do 764,00 m2

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Kalwaryjska 33
wykonawca:
Kart Sp. z o.o.
lokalizacja:
Kraków, Podgórze, ul. Kalwaryjska
typ obiektu:
lokale użytkowe na sprzedaż
powierzchnie komercyjne:
od 50,00 do 764,00 m2
pokoje:

dostępnych ofert:
26
termin oddania:
II kwartał 2017
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Kalwaryjska 33 to budynek biurowo-usługowo-handlowy mieszczący się w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa – Podgórzu.

Ta doskonale usytuowana, nadwiślańska dzielnica nie kojarzy się już tylko z zaniedbanymi kamienicami czy niebezpiecznymi zaułkami. To miejsce, którego prestiż wciąż wzrasta, dlatego zdecydowaliśmy się na lokalizację naszej flagowej inwestycji właśnie tutaj.

Niewątpliwym atutem biurowca jest łatwy dojazd, zarówno dla osób korzystających z transportu publicznego jak i własnych środków komunikacji. Co więcej, okolica Podgórza jest bardzo atrakcyjna pod kątem spędzania wolnego czasu. Nieustannie przybywa tu nowych restauracji czy knajpek, a mieszkańcy Krakowa – znudzeni już starym miastem czy Kazimierzem – z przyjemnością korzystają z tutejszego szerokiego wachlarza usług.

Główną inspiracją projektu Kalwaryjska 33 jest zieleń, nawiązująca do centrum ogrodniczego funkcjonującego w tym miejscu od ponad 20 lat. Odnosząc się do tradycji tego miejsca, zdecydowaliśmy, że centralnym punktem biurowca stanie się zielone drzewo, rozpościerające się przez wszystkie kondygnacje budynku. Dodatkowo na każdym piętrze pojawi się roślinność w postaci kwiatów w donicach czy atrium z żywo zieloną ścianą, które zainspirują do stworzenia niepowtarzalnych części wypoczynkowych czy reprezentacyjnych.
Dołożyliśmy wszelkich starań, by zadbać o każdy detal budynku, począwszy od szklanej, lekkiej elewacji do możliwości swobodnej konfiguracji przestrzeni we wnętrzach. Takie zabiegi, pozwolą na ukształtowanie przyszłych środowisk pracy zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami najemców. Doskonała strefa komunikacji, reprezentacyjny hol wejściowy, profesjonalne zaplecze sanitarne, parkingi, miejsca dla rowerzystów – wszystko to sprawi, że Kalwaryjska 33 stanie się miejscem, w którym przebywa się z przyjemnością i do którego z chęcią się powraca.

Kalwaryjska 33 dzięki doskonałej lokalizacji w jednej z najprężniej rozwijających się części Krakowa, będzie biurem łatwo dostępnym zarówno dla pracowników korzystających z transportu publicznego jak właśnych środków komunikacji.

Dodatkowym atutem stanie się również doskonale rozwijający Się port lotniczy balice airport oferujący szerokie możliwości połączeń. To dzięki niemu pracownicy twojej firmy będą mogli w prosty i szybki sposób przemieszczać się nawet w najodleglejsze zakątki świata.

Bankomat, kawiarnie, restauracje, autobus, tramwaj, hostel/hotel - ok. 1 minuta
Centrum handlowe, basen, park, stacje benzynowe, przedszkole - ok. 5 minut
Obwodnica A4 - 10 minut
Dworzec autobusowy - 10 minut
Dworzec PKP - 10 minut
Lotnisko Kraków Balice - 25 minut

zdjęcie do oferty
Kalwaryjska 33 - więcej niż biurowiec

Kraków:

Krakowskie Podgórze stanowi jedną z najlepszych lokalizacji pod inwestycje w segmencie nieruchomości – zarówno komercyjnych, jak i mieszkaniowych. O potencjale inwestycyjnym tej części miasta decyduje kilka czynników. Najważniejszymi z nich są: atrakcyjne położenie w sąsiedztwie Starego Miasta i Kazimierza, zabytkowa zabudowa oraz turystyczny charakter dzielnicy, który wpływa na jej rozpoznawalność i popularność wśród najemców. Dogodne położenie Podgórza wynika również z dostępu do wielu połączeń komunikacji publicznej, a także rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego. Nie dziwi zatem że coraz liczniejsza grupa przedsiębiorców lokuje siedziby swoich firm w tej dzielnicy. Decyzja o realizacji inwestycji biurowej właśnie tutaj, stanowi odpowiedź na aktualne tendencje i potrzeby rynku.

Podstawowym założeniem projektu Kalwaryjska 33, prowadzonego przez spółkę KART Sp. z o.o., jest wielofunkcyjność. Budynek został przystosowany do pełnienia następujących funkcji: biurowej, usługowej oraz handlowej. Warto zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie obiektu. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy i autobusowy. W odległości zaledwie 5 minut mieszczą się: restauracje, tereny zielone, centrum handlowe, basen, przedszkole oraz stacja benzynowa. Inwestycja znajduje się także w niedalekiej odległości od ciągów komunikacyjnych umożliwiających dotarcie do obwodnicy A4, dworca autobusowego i kolejowego oraz lotniska Kraków Balice.

Należy podkreślić, że źródłem inspiracji dla autorów projektu Kalwaryjska 33 stał się jeden z fragmentów historii Podgórza – ponad 20 letnia działalność centrum ogrodniczego, do którego nawiązuje koncepcja architektoniczna biurowca. Aby utrwalić tradycję tego miejsca, w środkowej osi budynku zaplanowano drzewo, rozpościerające się na wysokości wszystkich kondygnacji. Uzupełnieniem głównego motywu są dodatkowe elementy architektury zieleni: atrium z tzw. żywą zieloną ścianą oraz ustawione na piętrach donice z kwiatami. Na wysoki poziom estetyki budynku wpływają także przemyślane detale oraz charakterystyczna, szklana elewacja.

W biurowcu przewidziano reprezentacyjny hol wejściowy, strefę komunikacji, zaplecze sanitarne oraz parkingi i stanowiska rowerowe. Oferta dla najemców zakłada możliwość takiej adaptacji przestrzeni, który w pełni pozwoli dostosować wnętrze do specyfiki pracy danej firmy. Zgodnie z planem inwestora, 70 proc. powierzchni najmu obejmuje przestrzeń typu open, pozostałe lokale biurowe zaprojektowano w układzie gabinetowym. Oferta jest zróżnicowana, dopuszcza dowolną konfigurację przestrzeni w budynku oraz możliwość wynajęcia od 50 do 725 mkw.

 

 

 1759 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Kart Sp. z o.o.

Kart Sp. z o.o.

30-415 Kraków, ul. Wadowicka 12

telefon pokaż kontakt

Telefon: 667-777-346

Adres e-mail: biuro@kalwaryjska33.pl

Strona www: www.kalwaryjska33.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf