zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Trzebiatów, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki > Trzebiatów

Sortuj:
Działka Trzebiatów 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 3 100.00m2

inwestycyjna · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

47 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 3 100.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 236.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 236.00m2

ul. Długa budowlana · 1 236.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 236.00m2
Długa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 2 026.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 2 026.00m2

budowlana · 2 026.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 2 026.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 2 316.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 2 316.00m2

budowlana · 2 316.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

166 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 2 316.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 910.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 910.00m2

budowlana · 910.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

83 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 910.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 3 314.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 3 314.00m2

rekreacyjna · 3 314.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 3 314.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 3 399.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 3 399.00m2

rolna · 3 399.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

40 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 3 399.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 22 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 22 000.00m2

inwestycyjna · 22 000.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 22 000.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 863.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 863.00m2

budowlana · 1 863.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 863.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 863.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 863.00m2

budowlana · 863.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

174 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 863.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 000.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 929.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 929.00m2

budowlana · 929.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 929.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 516.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 516.00m2

ul. Morska budowlana · 1 516.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 516.00m2
Morska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 800.00m2

ul. Morska budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 800.00m2
Morska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 920.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 920.00m2

budowlana · 920.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 920.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 20 000.00m2

ul. Łąkowa inwestycyjna · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

8 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 20 000.00m2
Łąkowa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzebiatów 1 570.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzebiatów 1 570.00m2

budowlana · 1 570.00 m2 Działka na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzebiatów 1 570.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy