zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Szlembark, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski > Szlembark

Sortuj:
Działka Szlembark 1 725.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 1 725.00m2

budowlana · 1 725.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szlembark 1 725.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Szlembark 1 000.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 5 305.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 5 305.00m2

budowlana · 5 305.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Szlembark 5 305.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 1 165.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 1 165.00m2

budowlana · 1 165.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szlembark 1 165.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 3 499.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 3 499.00m2

budowlana · 3 499.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

1 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szlembark 3 499.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzQ3LzAxYjU0NzczXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy