zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Zielonogórski, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Lubuskie > Zielonogórski

Sortuj:
Działka Barcikowice 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Barcikowice 400.00m2

budowlana · 400.00 m2 Działka na sprzedaż Barcikowice

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Barcikowice 400.00m2

Barcikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koźla 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koźla 2 400.00m2

budowlana · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Koźla

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Koźla 2 400.00m2

Koźla,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przytok 814.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przytok 814.00m2

ul. Lubuska budowlana · 814.00 m2 Działka na sprzedaż Przytok

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

171 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Przytok 814.00m2
Lubuska
Przytok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podmokle Małe 870.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podmokle Małe 870.00m2

budowlana · 870.00 m2 Działka na sprzedaż Podmokle Małe

brak oceny

88 486 złdo schowka

Dodaj do schowka

102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Podmokle Małe 870.00m2

Podmokle Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Racula 839.00m2, działka na sprzedaż

Działka Racula 839.00m2

budowlana · 839.00 m2 Działka na sprzedaż Racula

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Racula 839.00m2

Racula,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojadła 1 396.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojadła 1 396.00m2

rolna · 1 396.00 m2 Działka na sprzedaż Bojadła

brak oceny

25 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bojadła 1 396.00m2

Bojadła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podmokle Małe 1 022.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podmokle Małe 1 022.00m2

rolna · 1 022.00 m2 Działka na sprzedaż Podmokle Małe

brak oceny

13 827 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Podmokle Małe 1 022.00m2

Podmokle Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drzonków 3 912.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drzonków 3 912.00m2

· 3 912.00 m2 Działka na sprzedaż Drzonków

9.99

1 056 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

270 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Drzonków 3 912.00m2

Drzonków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBiLzAxYmEwYmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilkanowo 1 570.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilkanowo 1 570.00m2

budowlana · 1 570.00 m2 Działka na sprzedaż Wilkanowo

9.99

345 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wilkanowo 1 570.00m2

Wilkanowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBiLzAxYmEwYmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przytok 2 089.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przytok 2 089.00m2

budowlana · 2 089.00 m2 Działka na sprzedaż Przytok

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Przytok 2 089.00m2

Przytok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilkanowo 1 046.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilkanowo 1 046.00m2

budowlana · 1 046.00 m2 Działka na sprzedaż Wilkanowo

9.99

209 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wilkanowo 1 046.00m2

Wilkanowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Drzonków 744.00m2, działka na sprzedaż

Działka Drzonków 744.00m2

budowlana · 744.00 m2 Działka na sprzedaż Drzonków

9.99

260 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Drzonków 744.00m2

Drzonków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bojadła 5 383.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bojadła 5 383.00m2

budowlana · 5 383.00 m2 Działka na sprzedaż Bojadła

9.99

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bojadła 5 383.00m2

Bojadła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZhLzAxYjg2YTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cigacice 5 636.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cigacice 5 636.00m2

budowlana · 5 636.00 m2 Działka na sprzedaż Cigacice

9.99

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cigacice 5 636.00m2

Cigacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NjLzAxYjdjYzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krępa 997.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krępa 997.00m2

budowlana · 997.00 m2 Działka na sprzedaż Krępa

9.99

179 460 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Krępa 997.00m2

Krępa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Droszków 3 496.00m2, działka na sprzedaż

Działka Droszków 3 496.00m2

· 3 496.00 m2 Działka na sprzedaż Droszków

9.99

349 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Droszków 3 496.00m2

Droszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzIzLzAxYjcyMzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cigacice 5 636.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cigacice 5 636.00m2

budowlana · 5 636.00 m2 Działka na sprzedaż Cigacice

9.99

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Cigacice 5 636.00m2

Cigacice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRhLzAxYjU0YWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy