zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Nowotarski, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski

Sortuj:
Działka Skawa 5 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skawa 5 300.00m2

· 5 300.00 m2 Działka na sprzedaż Skawa

9.99

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Skawa 5 300.00m2

Skawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q5LzAxYjdkOTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapsze Wyżne 3 047.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapsze Wyżne 3 047.00m2

inna · 3 047.00 m2 Działka na sprzedaż Łapsze Wyżne

9.99

79 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapsze Wyżne 3 047.00m2

Łapsze Wyżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzYyLzAxYjM2MjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dursztyn 1 529.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dursztyn 1 529.00m2

inna · 1 529.00 m2 Działka na sprzedaż Dursztyn

9.99

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dursztyn 1 529.00m2

Dursztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzI4LzAxYjcyODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dursztyn 1 501.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dursztyn 1 501.00m2

inna · 1 501.00 m2 Działka na sprzedaż Dursztyn

9.99

55 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dursztyn 1 501.00m2

Dursztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzVmLzAxYjc1ZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czorsztyn 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czorsztyn 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Czorsztyn

9.99

2 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czorsztyn 2 000.00m2

Czorsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNjLzAxYjkzYzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2

budowlana · 10 657.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

131 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 10 657.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Knurów 7 103.00m2, działka na sprzedaż

Działka Knurów 7 103.00m2

rolna · 7 103.00 m2 Działka na sprzedaż Knurów

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Knurów 7 103.00m2

Knurów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDM1XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 634.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 634.00m2

budowlana · 634.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Targ 634.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGU4XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jabłonka 2 926.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jabłonka 2 926.00m2

inna · 2 926.00 m2 Działka na sprzedaż Jabłonka

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jabłonka 2 926.00m2

Jabłonka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzOGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dursztyn 2 547.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dursztyn 2 547.00m2

budowlana · 2 547.00 m2 Działka na sprzedaż Dursztyn

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dursztyn 2 547.00m2

Dursztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzczLzAxYjg3M2FiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Frydman 9 236.00m2, działka na sprzedaż

Działka Frydman 9 236.00m2

rolna · 9 236.00 m2 Działka na sprzedaż Frydman

9.99

138 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Frydman 9 236.00m2

Frydman,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dział 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dział 2 400.00m2

rolna · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Dział

9.99

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dział 2 400.00m2

Dział,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łapsze Niżne 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łapsze Niżne 2 800.00m2

rolna · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Łapsze Niżne

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Łapsze Niżne 2 800.00m2

Łapsze Niżne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Harklowa 3 781.00m2, działka na sprzedaż

Działka Harklowa 3 781.00m2

rolna · 3 781.00 m2 Działka na sprzedaż Harklowa

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Harklowa 3 781.00m2

Harklowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niedzica 773.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niedzica 773.00m2

budowlana · 773.00 m2 Działka na sprzedaż Niedzica

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niedzica 773.00m2

Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzNzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ludźmierz 4 565.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ludźmierz 4 565.00m2

rolna · 4 565.00 m2 Działka na sprzedaż Ludźmierz

9.99

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

33 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ludźmierz 4 565.00m2

Ludźmierz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I2LzAxYjhiNjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skawa 1 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skawa 1 150.00m2

budowlana · 1 150.00 m2 Działka na sprzedaż Skawa

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Skawa 1 150.00m2

Skawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gronków 2 798.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gronków 2 798.00m2

budowlana · 2 798.00 m2 Działka na sprzedaż Gronków

9.99

699 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gronków 2 798.00m2

Gronków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E2LzAxYjhhNmM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raba Wyżna 5 089.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raba Wyżna 5 089.00m2

budowlano-rolna · 5 089.00 m2 Działka na sprzedaż Raba Wyżna

9.99

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Raba Wyżna 5 089.00m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUyLzAxYjg1MmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 3 499.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 3 499.00m2

budowlana · 3 499.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

1 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szlembark 3 499.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzQ3LzAxYjU0NzczXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ochotnica Górna 1 513.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ochotnica Górna 1 513.00m2

rolna · 1 513.00 m2 Działka na sprzedaż Ochotnica Górna

9.99

31 275 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ochotnica Górna 1 513.00m2

Ochotnica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA0LzAxYjgwNDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Falsztyn 1 245.00m2, działka na sprzedaż

Działka Falsztyn 1 245.00m2

budowlana · 1 245.00 m2 Działka na sprzedaż Falsztyn

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Falsztyn 1 245.00m2

Falsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM4LzAxYjgzODFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zaskale 1 315.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zaskale 1 315.00m2

budowlana · 1 315.00 m2 Działka na sprzedaż Zaskale

9.99

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zaskale 1 315.00m2

Zaskale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q0LzAxYjdkNDg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zaskale 1 177.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zaskale 1 177.00m2

budowlana · 1 177.00 m2 Działka na sprzedaż Zaskale

9.99

412 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zaskale 1 177.00m2

Zaskale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJiLzAxYjcyYmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy