zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Nowotarski, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski

Sortuj:
Działka Szaflary 2 999.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szaflary 2 999.00m2

budowlana · 2 999.00 m2 Działka na sprzedaż Szaflary

9.99

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szaflary 2 999.00m2

Szaflary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdiLzAxYjk3YjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gronków 16 493.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gronków 16 493.00m2

budowlana · 16 493.00 m2 Działka na sprzedaż Gronków

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gronków 16 493.00m2

Gronków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzExLzAxYjcxMWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 453.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 453.00m2

rekreacyjna · 1 453.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 1 453.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ3LzAxYjg0NzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarny Dunajec 5 345.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarny Dunajec 5 345.00m2

rolna · 5 345.00 m2 Działka na sprzedaż Czarny Dunajec

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czarny Dunajec 5 345.00m2

Czarny Dunajec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szaflary 3 753.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szaflary 3 753.00m2

budowlana · 3 753.00 m2 Działka na sprzedaż Szaflary

9.99

187 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szaflary 3 753.00m2

Szaflary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bór 1 132.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bór 1 132.00m2

budowlana · 1 132.00 m2 Działka na sprzedaż Bór

9.99

356 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bór 1 132.00m2

Bór,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowsko 987.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowsko 987.00m2

budowlana · 987.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowsko

9.99

69 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ostrowsko 987.00m2

Ostrowsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQxLzAxYjk0MWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowsko 1 817.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowsko 1 817.00m2

budowlana · 1 817.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowsko

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ostrowsko 1 817.00m2

Ostrowsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQxLzAxYjk0MWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bańska Niżna 19 721.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bańska Niżna 19 721.00m2

budowlana · 19 721.00 m2 Działka na sprzedaż Bańska Niżna

9.99

2 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

126 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bańska Niżna 19 721.00m2

Bańska Niżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ0LzAxYjk0NDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dział 13 393.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dział 13 393.00m2

rolna · 13 393.00 m2 Działka na sprzedaż Dział

9.99

119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dział 13 393.00m2

Dział,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grywałd 6 161.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grywałd 6 161.00m2

budowlana · 6 161.00 m2 Działka na sprzedaż Grywałd

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Grywałd 6 161.00m2

Grywałd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZjU3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 9 039.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 9 039.00m2

budowlana · 9 039.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

3 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Targ 9 039.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 5 305.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 5 305.00m2

budowlana · 5 305.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Szlembark 5 305.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieniawa 7 362.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieniawa 7 362.00m2

leśna · 7 362.00 m2 Działka na sprzedaż Sieniawa

9.99

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Sieniawa 7 362.00m2

Sieniawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk1LzAxYjc5NWQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieniawa 20 436.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieniawa 20 436.00m2

leśna · 20 436.00 m2 Działka na sprzedaż Sieniawa

9.99

50 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Sieniawa 20 436.00m2

Sieniawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk1LzAxYjc5NWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szlembark 1 165.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szlembark 1 165.00m2

budowlana · 1 165.00 m2 Działka na sprzedaż Szlembark

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szlembark 1 165.00m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szaflary 630.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szaflary 630.00m2

budowlana · 630.00 m2 Działka na sprzedaż Szaflary

9.99

220 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szaflary 630.00m2

Szaflary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYwLzAxYjk2MDNiXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ratułów 5 420.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ratułów 5 420.00m2

rolna · 5 420.00 m2 Działka na sprzedaż Ratułów

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

46 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Ratułów 5 420.00m2

Ratułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA4LzAxYjkwODQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Morawczyna 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Morawczyna 700.00m2

budowlana · 700.00 m2 Działka na sprzedaż Morawczyna

9.99

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Morawczyna 700.00m2

Morawczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maruszyna 841.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maruszyna 841.00m2

budowlana · 841.00 m2 Działka na sprzedaż Maruszyna

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

297 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Maruszyna 841.00m2

Maruszyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 6 145.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 6 145.00m2

· 6 145.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 6 145.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EwL2MyLzAxYTBjMjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 806.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 806.00m2

· 806.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 806.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U3LzAxYjVlNzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 2 155.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 2 155.00m2

· 2 155.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 2 155.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U3LzAxYjVlNzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 1 615.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 1 615.00m2

· 1 615.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

307 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 1 615.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E4LzAxYjdhOGFlXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy