zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Nowotarski, - Strona 5

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Nowotarski

Sortuj:
Działka Ochotnica Górna 1 513.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ochotnica Górna 1 513.00m2

rolna · 1 513.00 m2 Działka na sprzedaż Ochotnica Górna

9.99

31 275 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Ochotnica Górna 1 513.00m2

Ochotnica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZiLzAxYjY2YjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dursztyn 4 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dursztyn 4 013.00m2

rolna · 4 013.00 m2 Działka na sprzedaż Dursztyn

9.99

783 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dursztyn 4 013.00m2

Dursztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJlLzAxYjUyZTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczawnica 5 015.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczawnica 5 015.00m2

rolna · 5 015.00 m2 Działka na sprzedaż Szczawnica

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szczawnica 5 015.00m2

Szczawnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzE0LzAxYjYxNDc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Waksmund 1 277.00m2, działka na sprzedaż

Działka Waksmund 1 277.00m2

ul. Jana Pawła II budowlana · 1 277.00 m2 Działka na sprzedaż Waksmund

9.99

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Waksmund 1 277.00m2
Jana Pawła II
Waksmund,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2E5LzAxYjRhOWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowsko 371.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowsko 371.00m2

· 371.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowsko

9.99

128 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Ostrowsko 371.00m2

Ostrowsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRhLzAxYjM0YTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Knurów 4 739.00m2, działka na sprzedaż

Działka Knurów 4 739.00m2

budowlana · 4 739.00 m2 Działka na sprzedaż Knurów

9.99

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

527 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Knurów 4 739.00m2

Knurów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzk5LzAxYjQ5OTg5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ostrowsko 2 134.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ostrowsko 2 134.00m2

· 2 134.00 m2 Działka na sprzedaż Ostrowsko

9.99

682 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Ostrowsko 2 134.00m2

Ostrowsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzRhLzAxYjM0YTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chabówka 3 771.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chabówka 3 771.00m2

rolna · 3 771.00 m2 Działka na sprzedaż Chabówka

9.99

297 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

79 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Chabówka 3 771.00m2

Chabówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzYyLzAxYjM2MjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maruszyna 1 131.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maruszyna 1 131.00m2

budowlana · 1 131.00 m2 Działka na sprzedaż Maruszyna

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Maruszyna 1 131.00m2

Maruszyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2VkLzAxYjJlZDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Targ 807.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Targ 807.00m2

os. Zadział budowlana · 807.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Targ

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowy Targ 807.00m2

Nowy Targ,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2NkLzAxYjJjZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łopuszna 24 965.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łopuszna 24 965.00m2

ul. Gorczańska inna · 24 965.00 m2 Działka na sprzedaż Łopuszna

9.99

3 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Łopuszna 24 965.00m2
Gorczańska
Łopuszna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2ZiLzAxYWVmYmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bańska WyĹźna 6 610.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bańska WyĹźna 6 610.00m2

ul. Szlak Papieski budowlana · 6 610.00 m2 Działka na sprzedaż Bańska WyĹźna

9.99

2 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bańska WyĹźna 6 610.00m2
Szlak Papieski
Bańska WyĹźna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2U1LzAxYWNlNTFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rabka-Zdrój 4 141.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rabka-Zdrój 4 141.00m2

inwestycyjna · 4 141.00 m2 Działka na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

1 325 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rabka-Zdrój 4 141.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E0LzgzLzAxYTQ4MzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy