zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Podkarpackie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Podkarpackie

Sortuj:
Działka Dobra 3 597.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobra 3 597.00m2

budowlana · 3 597.00 m2 Działka na sprzedaż Dobra

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Dobra 3 597.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzeszów 9 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzeszów 9 000.00m2

Budziwój budowlana · 9 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzeszów

brak oceny

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

117 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rzeszów 9 000.00m2

Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzątka 34 271.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzątka 34 271.00m2

rolna · 34 271.00 m2 Działka na sprzedaż Krzątka

brak oceny

209 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Krzątka 34 271.00m2

Krzątka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień 1 700.00m2

rolna · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień

9.99

26 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kamień 1 700.00m2

Kamień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2FhLzAxYWVhYTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowy Borek 9 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowy Borek 9 400.00m2

rolna · 9 400.00 m2 Działka na sprzedaż Nowy Borek

9.99

109 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Nowy Borek 9 400.00m2

Nowy Borek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2VjLzAxYjZlYzUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przemyśl 2 843.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przemyśl 2 843.00m2

budowlana · 2 843.00 m2 Działka na sprzedaż Przemyśl

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przemyśl 2 843.00m2

Przemyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przemyśl 1 332.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przemyśl 1 332.00m2

budowlana · 1 332.00 m2 Działka na sprzedaż Przemyśl

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przemyśl 1 332.00m2

Przemyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borek Wielki 1 439.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borek Wielki 1 439.00m2

budowlana · 1 439.00 m2 Działka na sprzedaż Borek Wielki

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Borek Wielki 1 439.00m2

Borek Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOWVlXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ropczyce 1 211.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ropczyce 1 211.00m2

budowlana · 1 211.00 m2 Działka na sprzedaż Ropczyce

brak oceny

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ropczyce 1 211.00m2

Ropczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lesko 5 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lesko 5 013.00m2

budowlana · 5 013.00 m2 Działka na sprzedaż Lesko

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lesko 5 013.00m2

Lesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lesko 701.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lesko 701.00m2

budowlana · 701.00 m2 Działka na sprzedaż Lesko

brak oceny

190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Lesko 701.00m2

Lesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Postołów 1 534.00m2, działka na sprzedaż

Działka Postołów 1 534.00m2

budowlana · 1 534.00 m2 Działka na sprzedaż Postołów

brak oceny

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Postołów 1 534.00m2

Postołów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Klęczany 850.00m2, działka na sprzedaż

Działka Klęczany 850.00m2

budowlana · 850.00 m2 Działka na sprzedaż Klęczany

brak oceny

165 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Klęczany 850.00m2

Klęczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OThkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podborze 54 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podborze 54 900.00m2

budowlana · 54 900.00 m2 Działka na sprzedaż Podborze

9.99

3 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Podborze 54 900.00m2

Podborze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAwLzAxYjgwMDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Podborze 15 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Podborze 15 600.00m2

budowlana · 15 600.00 m2 Działka na sprzedaż Podborze

9.99

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Podborze 15 600.00m2

Podborze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAwLzAxYjgwMDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Knapy 3 466.00m2, działka na sprzedaż

Działka Knapy 3 466.00m2

· 3 466.00 m2 Działka na sprzedaż Knapy

9.99

40 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Knapy 3 466.00m2

Knapy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2Lzk4LzAxYjY5OGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krasne 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krasne 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Krasne

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Krasne 1 000.00m2

Krasne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzciana 3 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzciana 3 800.00m2

budowlana · 3 800.00 m2 Działka na sprzedaż Trzciana

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Trzciana 3 800.00m2

Trzciana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przemyśl 637.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przemyśl 637.00m2

budowlana · 637.00 m2 Działka na sprzedaż Przemyśl

brak oceny

75 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Przemyśl 637.00m2

Przemyśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Błażowa 2 212.00m2, działka na sprzedaż

Działka Błażowa 2 212.00m2

budowlana · 2 212.00 m2 Działka na sprzedaż Błażowa

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Błażowa 2 212.00m2

Błażowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borek Wielki 1 298.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borek Wielki 1 298.00m2

budowlana · 1 298.00 m2 Działka na sprzedaż Borek Wielki

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Borek Wielki 1 298.00m2

Borek Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0ZmQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Hadle Szklarskie 5 720.00m2, działka na sprzedaż

Działka Hadle Szklarskie 5 720.00m2

rolna · 5 720.00 m2 Działka na sprzedaż Hadle Szklarskie

brak oceny

58 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Hadle Szklarskie 5 720.00m2

Hadle Szklarskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chmielnik 3 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chmielnik 3 900.00m2

budowlana · 3 900.00 m2 Działka na sprzedaż Chmielnik

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chmielnik 3 900.00m2

Chmielnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gać 1 586.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gać 1 586.00m2

rolna · 1 586.00 m2 Działka na sprzedaż Gać

brak oceny

59 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gać 1 586.00m2

Gać,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy