zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Miszewo, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie > Kartuski > Miszewo

Sortuj:
Działka Miszewo 23 882.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewo 23 882.00m2

inwestycyjna · 23 882.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewo

brak oceny

7 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

326 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewo 23 882.00m2

Miszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy