zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż M. Suwałki, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Podlaskie > M. Suwałki

Sortuj:
Działka Suwałki 12 079.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suwałki 12 079.00m2

budowlana · 12 079.00 m2 Działka na sprzedaż Suwałki

brak oceny

4 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

413 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Suwałki 12 079.00m2

Suwałki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2ZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suwałki 2 266.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suwałki 2 266.00m2

budowlana · 2 266.00 m2 Działka na sprzedaż Suwałki

brak oceny

192 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Suwałki 2 266.00m2

Suwałki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suwałki 2 804.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suwałki 2 804.00m2

budowlana · 2 804.00 m2 Działka na sprzedaż Suwałki

brak oceny

622 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Suwałki 2 804.00m2

Suwałki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suwałki 22 104.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suwałki 22 104.00m2

budowlana · 22 104.00 m2 Działka na sprzedaż Suwałki

brak oceny

1 915 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Suwałki 22 104.00m2

Suwałki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Suwałki 82 008.00m2, działka na sprzedaż

Działka Suwałki 82 008.00m2

budowlana · 82 008.00 m2 Działka na sprzedaż Suwałki

brak oceny

7 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Suwałki 82 008.00m2

Suwałki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy