zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kamienica Polska, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Śląskie > Częstochowski > Kamienica Polska

Sortuj:
Działka Kamienica Polska 1 238.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamienica Polska 1 238.00m2

budowlana · 1 238.00 m2 Działka na sprzedaż Kamienica Polska

brak oceny

159 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamienica Polska 1 238.00m2

Kamienica Polska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy