zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kamieńczyk, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie > Wyszkowski > Kamieńczyk

Sortuj:
Działka Kamieńczyk 1 205.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamieńczyk 1 205.00m2

· 1 205.00 m2 Działka na sprzedaż Kamieńczyk

brak oceny

181 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamieńczyk 1 205.00m2

Kamieńczyk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamieńczyk 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamieńczyk 500.00m2

ul. Kukawska rekreacyjna · 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kamieńczyk

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kamieńczyk 500.00m2
Kukawska
Kamieńczyk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzYzLzAxYjI2MzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy