zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Jeleniogórski, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Dolnośląskie > Jeleniogórski

Sortuj:
Działka Sosnówka 12 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sosnówka 12 300.00m2

budowlana · 12 300.00 m2 Działka na sprzedaż Sosnówka

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Sosnówka 12 300.00m2

Sosnówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk3LzAxYjI5NzcxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Barcinek 4 730.00m2, działka na sprzedaż

Działka Barcinek 4 730.00m2

budowlana · 4 730.00 m2 Działka na sprzedaż Barcinek

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

63 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Barcinek 4 730.00m2

Barcinek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk3LzAxYjI5NzI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wojcieszyce 5 020.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wojcieszyce 5 020.00m2

· 5 020.00 m2 Działka na sprzedaż Wojcieszyce

9.99

402 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Wojcieszyce 5 020.00m2

Wojcieszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk2LzAxYjI5NmEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jeżów Sudecki 216 177.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jeżów Sudecki 216 177.00m2

budowlana · 216 177.00 m2 Działka na sprzedaż Jeżów Sudecki

9.99

15 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Jeżów Sudecki 216 177.00m2

Jeżów Sudecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kowary 1 370.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kowary 1 370.00m2

budowlana · 1 370.00 m2 Działka na sprzedaż Kowary

9.99

87 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kowary 1 370.00m2

Kowary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kowary 775.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kowary 775.00m2

budowlana · 775.00 m2 Działka na sprzedaż Kowary

9.99

55 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kowary 775.00m2

Kowary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łomnica 1 550.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łomnica 1 550.00m2

budowlana · 1 550.00 m2 Działka na sprzedaż Łomnica

9.99

211 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łomnica 1 550.00m2

Łomnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlLzkyLzAxYWU5MjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trzcińsko 10 095.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trzcińsko 10 095.00m2

budowlana · 10 095.00 m2 Działka na sprzedaż Trzcińsko

9.99

1 009 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Trzcińsko 10 095.00m2

Trzcińsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FiLzA2LzAxYWIwNjgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łomnica 7 243.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łomnica 7 243.00m2

· 7 243.00 m2 Działka na sprzedaż Łomnica

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łomnica 7 243.00m2

Łomnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzliLzM4LzAxOWIzODNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kowary 750.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kowary 750.00m2

budowlana · 750.00 m2 Działka na sprzedaż Kowary

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kowary 750.00m2

Kowary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1LzYxLzAxYTU2MWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jeżów Sudecki 5 321.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jeżów Sudecki 5 321.00m2

ul. Zachodnia inna · 5 321.00 m2 Działka na sprzedaż Jeżów Sudecki

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Jeżów Sudecki 5 321.00m2
Zachodnia
Jeżów Sudecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1L2M4LzAxYTVjODFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kostrzyca 69 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kostrzyca 69 500.00m2

ul. Jeleniogórska inna · 69 500.00 m2 Działka na sprzedaż Kostrzyca

9.99

764 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Kostrzyca 69 500.00m2
Jeleniogórska
Kostrzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1L2M4LzAxYTVjODE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kostrzyca 45 140.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kostrzyca 45 140.00m2

inna · 45 140.00 m2 Działka na sprzedaż Kostrzyca

9.99

586 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kostrzyca 45 140.00m2

Kostrzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1L2M4LzAxYTVjODE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy