zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Roszczyce 65 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Roszczyce 65 700.00m2

rolna · 65 700.00 m2 Działka na sprzedaż Roszczyce

brak oceny

280 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Roszczyce 65 700.00m2

Roszczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dębina 1 074.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dębina 1 074.00m2

budowlana · 1 074.00 m2 Działka na sprzedaż Dębina

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Dębina 1 074.00m2

Dębina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdynia 290.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdynia 290.00m2

Mały Kack budowlana · 290.00 m2 Działka na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 859 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gdynia 290.00m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kwidzyn 670.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kwidzyn 670.00m2

budowlana · 670.00 m2 Działka na sprzedaż Kwidzyn

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kwidzyn 670.00m2

Kwidzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 795.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 795.00m2

Osowa, ul. Dionizosa budowlana · 795.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 384 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gdańsk 795.00m2
Dionizosa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czeczewo 906.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czeczewo 906.00m2

ul. Wyszyńskiego budowlana · 906.00 m2 Działka na sprzedaż Czeczewo

brak oceny

222 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Czeczewo 906.00m2
Wyszyńskiego
Czeczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdynia 757.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdynia 757.00m2

Obłuże, ul. Benisławskiego budowlana · 757.00 m2 Działka na sprzedaż Gdynia

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 849 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gdynia 757.00m2
Benisławskiego
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kowale 1 245.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kowale 1 245.00m2

ul. Pałacowa inwestycyjna · 1 245.00 m2 Działka na sprzedaż Kowale

brak oceny

1 245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Kowale 1 245.00m2
Pałacowa
Kowale,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rumia 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rumia 2 200.00m2

Janowo, ul. Wyszeckiego budowlana · 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Rumia

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

659 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Rumia 2 200.00m2
Wyszeckiego
Rumia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 1 469.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 1 469.00m2

Jasień, ul. Szczęśliwa budowlana · 1 469.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gdańsk 1 469.00m2
Szczęśliwa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Otomino 14 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Otomino 14 800.00m2

· 14 800.00 m2 Działka na sprzedaż Otomino

9.99

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Otomino 14 800.00m2

Otomino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg5LzAxYjg4OTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszewo Żukowskie 1 410.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszewo Żukowskie 1 410.00m2

budowlana · 1 410.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszewo Żukowskie

9.99

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Skrzeszewo Żukowskie 1 410.00m2

Skrzeszewo Żukowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FiLzE0LzAxYWIxNDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszewo Żukowskie 2 027.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszewo Żukowskie 2 027.00m2

· 2 027.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszewo Żukowskie

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Skrzeszewo Żukowskie 2 027.00m2

Skrzeszewo Żukowskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzVmLzAxYjk1ZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Barwik 3 016.00m2, działka na sprzedaż

Działka Barwik 3 016.00m2

ul. Słoneczna budowlana · 3 016.00 m2 Działka na sprzedaż Barwik

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Barwik 3 016.00m2
Słoneczna
Barwik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczypkowice 22 682.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczypkowice 22 682.00m2

rolna · 22 682.00 m2 Działka na sprzedaż Szczypkowice

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczypkowice 22 682.00m2

Szczypkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Charbrowo 1 719.00m2, działka na sprzedaż

Działka Charbrowo 1 719.00m2

budowlana · 1 719.00 m2 Działka na sprzedaż Charbrowo

brak oceny

72 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Charbrowo 1 719.00m2

Charbrowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 54 032.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 54 032.00m2

budowlana · 54 032.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

9.99

68 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 259 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gdańsk 54 032.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllY2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pszczółki 3 342.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pszczółki 3 342.00m2

budowlana · 3 342.00 m2 Działka na sprzedaż Pszczółki

9.99

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pszczółki 3 342.00m2

Pszczółki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pszczółki 11 570.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pszczółki 11 570.00m2

budowlana · 11 570.00 m2 Działka na sprzedaż Pszczółki

9.99

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

99 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pszczółki 11 570.00m2

Pszczółki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3Y2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pszczółki 8 228.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pszczółki 8 228.00m2

budowlana · 8 228.00 m2 Działka na sprzedaż Pszczółki

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pszczółki 8 228.00m2

Pszczółki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdynia 438.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdynia 438.00m2

Mały Kack, ul. Witolda budowlana · 438.00 m2 Działka na sprzedaż Gdynia

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gdynia 438.00m2
Witolda
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdynia 485.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdynia 485.00m2

Mały Kack, ul. Witolda budowlana · 485.00 m2 Działka na sprzedaż Gdynia

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 812 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gdynia 485.00m2
Witolda
Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewo 23 882.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewo 23 882.00m2

inwestycyjna · 23 882.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewo

brak oceny

7 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

326 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Miszewo 23 882.00m2

Miszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sulmin 3 081.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sulmin 3 081.00m2

budowlana · 3 081.00 m2 Działka na sprzedaż Sulmin

brak oceny

921 219 złdo schowka

Dodaj do schowka

299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sulmin 3 081.00m2

Sulmin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy