zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Brojce, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki > Brojce

Sortuj:
Działka Brojce 5 008.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brojce 5 008.00m2

budowlana · 5 008.00 m2 Działka na sprzedaż Brojce

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Brojce 5 008.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brojce 7 883.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brojce 7 883.00m2

budowlano-rolna · 7 883.00 m2 Działka na sprzedaż Brojce

brak oceny

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Brojce 7 883.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy