zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Radom 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radom 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 128 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Radom

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Radom 240.00m2

Radom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wiązowna 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wiązowna 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Wiązowna

brak oceny

1 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wiązowna 130.00m2

Wiązowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wyszków 179.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wyszków 179.00m2

zab. bliźniacza · działka: 750 m2 · 179.00 m2 Dom na sprzedaż Wyszków

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wyszków 179.00m2

Wyszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Budy-Grzybek 57.00m2, dom na sprzedaż

Dom Budy-Grzybek 57.00m2

ul. Kiepury zab. wolnostojąca · działka: 1 139 m2 · 57.00 m2 Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 088 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Budy-Grzybek 57.00m2
Kiepury
Budy-Grzybek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 90.00m2

Ursynów zab. wolnostojąca · działka: 551 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 90.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Dwór Mazowiecki 84.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Dwór Mazowiecki 84.00m2

zab. szeregowa · działka: 45 m2 · 84.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Dwór Mazowiecki

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Dwór Mazowiecki 84.00m2

Nowy Dwór Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 78.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 78.00m2

ul. ks. I. Skorupki zab. szeregowa · działka: 377 m2 · 78.00 m2 Dom na sprzedaż Marki

brak oceny

908 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marki 78.00m2
ks. I. Skorupki
Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 206.78m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 206.78m2

zab. bliźniacza · działka: 438 m2 · 206.78 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łomianki 206.78m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 165.00m2

Włochy zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 165.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Maków Mazowiecki 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Maków Mazowiecki 80.00m2

zab. bliźniacza · działka: 192 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Maków Mazowiecki

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Maków Mazowiecki 80.00m2

Maków Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.00m2

Wesoła/Stara Miłosna, ul. Mazowiecka (Wesoła) zab. szeregowa · działka: 295 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 173.00m2
Mazowiecka (Wesoła)
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogroszew 146.93m2, dom na sprzedaż

Dom Pogroszew 146.93m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 146.93 m2 Dom na sprzedaż Pogroszew

brak oceny

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogroszew 146.93m2

Pogroszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siedliska 164.40m2, dom na sprzedaż

Dom Siedliska 164.40m2

zab. bliźniacza · działka: 504 m2 · 164.40 m2 Dom na sprzedaż Siedliska

9.99

1 618 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 847 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siedliska 164.40m2

Siedliska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JlLzAxYjliZWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osowiec 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osowiec 130.00m2

zab. bliźniacza · działka: 800 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Osowiec

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osowiec 130.00m2

Osowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQwLzAxYjc0MDRjXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 143.30m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 143.30m2

zab. szeregowa · działka: 216 m2 · 143.30 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 676 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 143.30m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU1LzAxYjY1NTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Raszyn 322.00m2, dom na sprzedaż

Dom Raszyn 322.00m2

zab. bliźniacza · działka: 131 m2 · 322.00 m2 Dom na sprzedaż Raszyn

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Raszyn 322.00m2

Raszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzNlLzAxYjUzZTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Podolszyn 155.90m2, dom na sprzedaż

Dom Podolszyn 155.90m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 155.90 m2 Dom na sprzedaż Podolszyn

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Podolszyn 155.90m2

Podolszyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 892.03m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 892.03m2

Włochy, ul. Techników działka: 2 005 m2 · 1 892.03 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

17 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 892.03m2
Techników
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzQ3XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 340.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 12 500 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

12 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 340.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUzLzAxYjQ1MzFjXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 275.80m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 275.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 109 m2 · 275.80 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Wieś 275.80m2

Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjA4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Reguły 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Reguły 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 833 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Reguły

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Reguły 220.00m2

Reguły,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUyLzAxYjQ1MjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zamienie 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zamienie 180.00m2

działka: 352 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Zamienie

9.99

1 620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zamienie 180.00m2

Zamienie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUxLzAxYjQ1MWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 275.00m2

Ursus/Gołąbki działka: 229 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 275.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2MyLzAxYjhjMmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szeligi 176.91m2, dom na sprzedaż

Dom Szeligi 176.91m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 176.91 m2 Dom na sprzedaż Szeligi

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szeligi 176.91m2

Szeligi,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzRmLzAxYjQ0ZmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy